Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Ahojte aj ja som poslala foto pred zajtra mam konzultaciu tak som chcela pozriet co a ako...som uplne plocha ale pod prsiami mam cca do 90cm tak dufam ze povoli vacsie implantaty cca nad 450ml mate niekto takuto skusenost?

sashea

Baby ja som vcera poslala fotku do galerky pred opkou (po opke dam az ked odpuchnu) :).. stale mi nedosiel mail na pristup na galerku, trva to dlhsie? Dufam ze som to neposlala dakomu inemu:D

hankab

Assabloy

ahoj. Tak konečne to mám za sebou aj ja. Už mám po opke. Momentálne sa cítim výborne. A je mi fajn. Dúfam,ze to tak aj ostane čo najdlhšie. Zatiaľ len toľko. Ozvem sa ešte neskôr. Tebe už určite super je, keď na prechádzke si bola.

bianka77

lilienka10
tak to mas prist ako elissa tuto z fora,neviem ci sem este kukne do soboty... :)
Ja mam prist na 8,dve kocky na 7.3h. a vy dve na 11h. O zvysku neviem...