Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Ajka124
Uplne viem o com hovoris, ja som isla na opku s nadchou a vzdy ked som si isla kychnut som sa cela zatala a ani si nekychla..az po tyzdni asi:D ani neviem ako son to zadrzala..heh

Lilienka10 a bianka77
Nebojte sa..neni to ziadna hruza..aj ked ja som sa tak bala ze ked ma dali na operacku a napichli prst na meranie tlaku mala som ho 170/100 ak ne vyssi a anestezilog so sestrickami boli zlaty a robili si zo mna srandu:)).. inekcia a zacala sa centrifuga potom este trosku mi dal a uz ma budili po operacii:))) a hovorim im nech na este nebudia ze sa mi dobre spi hehe.. nebojte kocky secko dobre dopadne:)) uz len prestat nosit tuto strasnu pooperacnu podprdu a nakupovat sexy praaadlo:)) a hlavne bez push upkyyyxx...

BarboraF a Slniecko83
Ja mam 70cm obvod a 360 gule a pooperacnu mam 70B.. mam 165cm a 56kg a zdaju sa mi mega velkeee.. bombyy:/

katuss25

Ahojte:-)mudr.Siska a mudr.Marsal poculu ste o nich niečo?som objednana na konzultacie...kazda odpoved poteši...

ajka124

Assaabloy

Snad sa ti kazdym dnom polepsi.. mne velmi pomahaju lieky.. davala som si Brufen. Len vcera som si kychla a zacali mi bolesti :-) tak teraz som na Flectore.. a je mi o 80% lepsie.. a uzivam ho preventivne.. necakam kym zacne bolest. Tak sa drz a daj vediet ako sa ti dari to zvladat.

lilienka10

predoperacne som si robila minuly tyzden este zajtra interne,,,od bolesti neviem co si zoberiem..uvidim co lekar povie co si mam davat...ja budem asi potrebovat nieco silnejsie na utlmenie bolesti dost tazko znasam,sad to vydržim...

Trinity Orion

assabloy

Ja mam 4.dec. operaciu,uz sa neviem dockat.Ale prejde to,aj ty si este teraz riesila predoperacne a vsetko okolo toho a uz to mas za sebou a snad aj ta rekonvalescencia prejde rychlo,to je z toho asi najhorsie..co uz.Aspon tu sa mozme podporit,naozaj aj ja som velmi vdacna za toto forum,jednak sa clovek aj vela dozvie a ma aj s kym o tom pokecat,o pocitoch a tak..a ozaj co si davas od bolesti?Ake lieky?

tomyum1

Caute baby uz som sa pytala ale nikto neodpisal... Nechcete termin konzultacky k MUDr. Cervenovi na 8.11.? Kamoska ma termin ale rozhodla sa ist k inemu lekarovi a termin ide rusit...

assaabloy

Trinity Orion
dakujem velmi pekne :)
a ty kedy mas operaciu?
mne toto forum velmi pomohlo celkovo som vedela co asi ma caka, tiez som takto citala vsetky prispevky kazdy den aj galerku mam celu prezretu :)