Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

No a aby som sa vratila k teme....
Baby pozerala som dnes kopec fotiek z galerky. Niektore prsia su fakt nadherne, ale niektore sa mi ale ze VOBEC nepacili ! Sorry za nazor, ale zacinam panikarit. Co ked sa preberiem z narkozy a prsia sa mi nebudu pacit ??? Ako mam vediet ako budu vyzerat ? Co ked sa mi budu zdat obrovske a nebudem ich chciet ? Vas taketo myslienky s bliziacou sa operaciou nenapadali ?
Tym ze mam pod prsiami 90 cm a ako si mozte vsimnut na fotke - koze a materialu na vyplnenie silikonmi viac nez dost, doktor mi navrhol 525 alebo najmenej 475 ml mentory, lebo zevraj mensie sa na mne stratia. A teraz, jak pozeram tie fotky, tak niektore 350-ky sa mi zdaju na babach obrovske, niektore 450-ky male.... Som zufala. Vy nemate taketo problemy ???

Dada77

Na 300% ???
Na sto percent sa ti mali ?!

Riesime to tu viacere preto, lebo sa opytala na nas nazor. Tak sme si ho napisali. A robi si s fotkami co sa jej zachce ? A co asi ?! Myslis ze si s nimi doma tapetuje obyvacku ? Nie ze zajacik nema robit robotu, ktoru robi - za to sme jej vsetky vdacne. Odporucim ti jednu vec snasaru - ty nechodievaj na stranky, s ktorymi mas problem. A ked sa ti nepaci zajacikova robota, najdi si inu stranku a bude po probleme. Sorry, ale myslim, ze tu nikomu tvoje nazory chybat nebudu.

Baby vykaslite sa uz na to, nereagujte na nu, to bude aj tak dokola to iste. Venujme sa radsej teme, pre ktoru tu vsetky sme.

kerstin

snasara a kto to ma podla teba robit?

som velmi rada ze to robi niekto s pristupom ako zajacik a nie ak ty, komu je vela si precitat par stran diskusii aby sa dozvedel ako galerka funguje.

a musela som sa ozvat, lebo tu nie je nikoho povinnostou odpovedat na otazky novych bab, ktore tu uz boli 100 x zodpovedane nastastie vacsinou baby maju tolko trpezlivosti ze to tu pokaju aj 101 krat.

snasara

kerstin

niekto ti niečo povedal na tvoju osobu?
tak sa prosím venuj téme: silikónové prsia, pretože toto je medzi mnou a galerkou.

a toto je môj názor na ňu..., ktorý nezmením...taká bola moja skúsenosť s ňou...pre mňa je nezodpovedná a robí si s tými fotkami čo sa jej zachce. nech si aj ostatní užívatelia prečítajú aj tú odvrátenú stránku zajačika...ak to nevie robiť na 300% nech to nerobí!

snasara

zoja

je tu veľa takých čo nevedia ako to tu chodí, stále pribúdajú nové diskutujúce, preto ak už pošle niekto fotky, tak slušnosť káže odpísať, nech sa vie na čom je..., aby potom nemuseli nastávať takéto situácie...lebo človek potom nevie čo si má o tom myslieť

snasara

galeria a spol.

ak už rozprávaš o inteligencii, tak prosím ťa aspoň váž slová, keď už tu zastávaš pozíciu "správca galérie". to naozaj takémuto človeku, ktorý nemá problém súkromnú diskusiu, ktorá bola medzi nami dvoma, hodiť na stránku..tak takému to človeku ženy tu posielajú svoje nahé fotky???!!! prepáč, ale ak tvoje odpovede boli taktné, plné inteligencie a bez štipky sarkazmu, tak to sa potom prepadnem pod zem. Tu na stránke je to tu veľmi neprehľadné a kočky tu akurát píšu, že treba poslať fotky na určitú adresu a ty im potom pošleš heslo! Lenže bohužiaľ ty sa ani neunúvaš odpísať, nech vieme na čom sme...
radšej tu so seba začneš robiť samaritánku, nech ťa každý ľutuje, lebo ti niekto napísal s výkričníkom, kde ma konečne to heslo!!! Ak nevieš zvládať s kľudom takéto situácie, nerob prácu, ktorá si to vyžaduje...
Pretože absolútne všetko čo sme my doteraz spolu riešili bolo z tvojej strany veľmi neprofesionálne a nemiestne!

Stačilo mi iba do emailu odpísať, čo všetko ti mám ešte doplniť a bol by svet krásny....ako málo stačí..zajačik :-)

galeria

Babenky moje,ďakujem vám všetkým ako za podporu,tak aj názory. Všetky ste to pekne napísali a vystihli aj to,čo už ja som ani nemala síl písať a vysvetlovať a práve to ma viedlo k tomu našu mailovú konverzáciu sem hodiť. Nikdy pred tým som to nespravila,lebo sa tu ešte nikdy nenašla taká arogantná holka. Priznávam,že niekedy keď mi prišla len fotka bez ničoho,tak som len poslala otázniky a to ma viedlo k tomu,aby si dievčence troška prelistovali toto fórum a vedeli čo a ako ďalej.Ihneď to však pochopili a spravili to,čo mali a poslali nick a ja som im zriadila album v našej galérií a následne poslala spätne informácie. Určite sa nájdu práve tie z mojími otaznikmi,ale mne sa naozaj nechce každej jednej všetko vysvetlovať,keď si to mohli preštudovať tu.A dnes ma ešte zarazilo vyjadrenie danej slečny,znova kopírujem:môj emai a nick je na vašej stránke pri registrácii, tak nechápem akože o ňom nevieš.To má odkial? To ste jej vy dievčence napísali? Určite nie,to už len svedčí o jej inteligencií a pritom by nás tak rada ona poučiť a naučiť nás ako sa správať a prečítať si v rôznych príručkách.

sya

barbora10 :) ty tu este staaale chodis?? neveriiim, sak uz to bude aj 4 a pol r. ja som len tak zavitala, chcela by som ist zas, tak pomalicky, ze pocitam co a jak, ale k cervenovi uz urcite nie.. :)

zoja83

galeria ....zajacik

ja by som bola rada keby slecna polistovala toto forum a napisala ktore dievcata s tebou neboli spokojne aby sme boli v obraze...slecna asi absolutne netusi ako to tu chodi...

barborka10 :)))trefne vsetko si vystihla za mna tvojim vyjadrenim ...

snasara....neslo o otazku kolko budes cakat islo o otazniky a vykricniky ktore si pouzila to asi casto takto cez emaily komunikujes....

a ked sa ti tu nepaci tak tu nechodievaj diskutovat lebo vsetky co sme tu sa postavime za zajacika ...cize galeriu su tu zeny ktore tu chodia uz vyse 2 rokov a viac takze neries ..veci sa neriesia !!!!!!!!!!?????????? tymto ......

angie77

snasara

ty si to celé určite nepochopila, pretože na to čo tu bolo napísané by sa patrila trošku iná reakcia ako si napísala...zajačik nemá žiadnych klientov a nie je to jej stránka ani jej galéria, ale nás všetkých, zajačik je len človek, ochotný človek ktorý sa nám o galériu stará, ale z toho jej nevyplývajú žiadne povinnosti ani záväzky voči nám klientkám:) či ako si nazvala nás všetky :)..je to dobrovolná činnost zo strany zajačika, založená len na velkej ochote robit to pre nás, nie je to žiadna práca ani povinnost, no napriek tomu ju robí ukážkovo.

..to že niekto pošle svoje fotky do galérie, je len na jeho vlastnom uvážení, ale na uvážení zajačika je, či ich tam pridá a s prístupní heslo...

...a ak ty nevidíš nič zlé na svojej komunikácii v mailoch, tak možno väčšina z nás na to máme opačný názor.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk