Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

strangeemily

Ahoj, no dnes to je 17 dni od opky a citim sa už ovela lepšie, aj ked stale su ťažkosti s danim ruk hore a prska ma dost zvrchu bolia, pravy mam troška opuchnuty a vobec si nanom necitim bradavku a spodok, dufam pevne že sa to ešte zmeni.Inak som spokojna ako nevratila by som to ani zanič spät.Su sice menšie ako som chcela, ale su aspon nejake :-)Stale mam tu pooperačnu, sa neviem dočkat kedy si budem moct dat už normalnu ale to sa ešte načakam ešte 1 mesiac.A ešte stale nejako moc nemäknu ani si nesadaju :-(

angie77

mata125

všetky implantáty ktoré sú vkladané pod sval, sú v podstate z časi pod sval a z časti pod žľazu, pretože celý implantát by sa pod sval nezmestil..takže väčina z nás to tak má:)neboj :)

strangeemily

cafex

ahoj,tak ako?uz lepsie?ja mozem za seba povedat ze sa to uz tvaruje:D aj prska pekne makknu a uz ich nosim v normalnej podprde:)konecne!lave prsko uplne pohoda ale prave ma trocha este hneva,pobolieva zo spodu a bradavka je dost citliva:(a kukla som tvoje foto a mne zas take male nepridu,neviem ake ich mas sice k postave ale su velmi pekne a mas ich pekne pri sebe,ja ich mam docela od seba...dufam ze sa to spravi..ja som si na ne uz strasne zvykla ani neviem ze som bola na nejakej opke:D

slniecko83

Assaabloy

Ja mam 167 a vaha 54 tak uvidime ako budu na mne vyzerat 450 a to som sa nevedela rozhodnut pretoze son sa rozhodovala medzi 400 a 450ml a nakoniec son sa rozhodla pre 450 a teraz neviem ci mi tie 450 budu stacit

luccy89

Som už pomaly dva týždne po operácii a môžem povedať, že už zvládam všetko :) a celkový priebeh vôbec nebol taký ako som sa bála a ako niektoré baby opisujú, že nikdy viac. Ale samozrejme každá máme asi iný priebeh a možno mám aj vysoký prah bolesti:) v utorok, vlastne presne týždeň od operácie som už behala po obchodoch :D ten týždeň som brala od bolesti novalgin, ale dávala som si ho v pravidelných intervaloch, nečakala som či začnú bolieť alebo nie. Jediné čo bolo a teda ešte je pre mňa najhoršie je to spanie na chrbte:/ hlavne v prvých dňoch, neboleli ma prsia, ale chrbát:( Ešte by som odporučila aby ste sa nebáli velkosti, mám 168cm, 55kg a obvod hrudníka 77, Dr mi povedal, že 460ml extra VP, veľmi som sa toho bála, ale nakoniec som ich dala. No teraz by som asi kludne brala aj 600ml :D mam ich teraz v tričku také ako s poriadnou push-upkou predtým:D a to sú ešte opuchnuté,,,tak len teraz dúfam, že sa moc nezmenšia...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk