Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

no ale zienky mam jednu otazocku,dnes som chodila po meste a nosim este stale tu pooperacnu podprdu a prsia ma zacali docela boliet,akoby mi ich ktosi drzal celou silou a tlacil do nutra do hrudnika docela neprijemny pocit a tie bradavky mam strasne citlive,mate podobne skusenosti?

assaabloy

strangeemily
skus kontrolovat galerku priebezne ja som tak cakala na fotky ze pride ako zvycajne ez ''nove fotky ma +nick'' ale fotky tam boli bez upozornenia. ale tak super. tam su :)

strangeemily

cafex

no a kolko merias?ja som tiez strasne drobna mam 161cm ale postavu mam strasne drobunku a mne dal doki 300ml,po opke mi hovoril ze sme sli fakt ze do maxima a ze si mysli ze ja budem spokojna a ze viac nebudem chciet,ako ja som spokojna aj mi doma vraveli ze ich mam dost velke aj priatel mi to kazdy den vravi ale tak mozno v buducnosti pojdem este raz:D a ty si chcela taku velkost?nenavrhoval ti doki viacej? ale tak si myslim ze ak si tam fakt nic nemala ako ja,sak sa kukni do galerky na mna,tak budes spokojna,pretoze teraz na seba kukam kazdy den a hovorim si ze uplna paradicka:)a kolko si mala cez prsia pred?

DIEVCENCE posielala som fotku do galerky a zatial nic,stale sa o to stara zajacik?

Nena1

dievčatá, píšete, že jedna má C-čko, druhá D-čko.... Musíte napísať aj obvod podprsenky. Lebo 75D = 80C To je ten istý košík pri rozličnom obvode hrudníka.

bianka77

lilabmw

k Dr.Cervenovi...ani nie mne navrhol len jednu velkost:)ved prave tie 305 a 370VP mau obe sirku 12,5cm, vysku 12cm a projekciu jedny 4,9 druhe 5,9...takze ak som dobre pochopila len o 1cm "vypuklejsie"...

lilabmw

bianka77

je to mozne ze to spravi aj 1cm v proekcii tazko povedat je to predsa o 70ml viac .Ale az taky velky rozdiel to asi nebude musela by som vidiet rozmery.Treba sa vzdy tym riadit aj zalezi od implnatatov kazde su ine rozmerovo niektore maju väcsie projekcie niektore zase profili.JA mma teraz 400ml 12,3 a 5,1 projekciu a to mam VP a ES extra vysoky 400ml maju rozmery 11,8 a projekcia 5,5 co je skoro pol cm väcsia projekcia ale zase su uzsie :-) takze treba sa riadit rozmermi.Mne sa vzdy pacili väcsie prsia tieto su teraz take ze akurat i ked mne sa zdaju male.KLudne chod do väcsich ku komu ides?povedal ze sa zmesti aj viac?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk