Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

babu178

Ahojte baby. :) Konečne som sa odhodlala, že si dám spraviť prsia.
Som od Košíc a potrebovala by som pár odporúčaní a rád. Ku komu ísť, kto je podľa vás dobrý vo svojej praxi? Najlepšie by bolo niekde na východnom Slovensku (Košický, Prešovský kraj) ale rada si rozmyslím aj napr. Bratislavu keď tam sú lepší odborníci.
Cenovo by to tiež nebolo jedno. Ďakujem pekne za rady vopred :)

luccy89

16kristina02

Po operacii sa neda kaslat, alebo mozno da, len s bolestami, mne nejde ani odkaslat si a to uz som zajtra tyzden po...

16kristina02

ahojte, zajtra na 9:30 idem do interkliniku k MUDr. Raczovi na opku, už sa začinam riadne bať, prehaňa ma.... Len ešte stale trochu pokašliavam, myslte že to bude problem? minulý týžden v pondelok som dobrala atb.

Rozalka

ythyl

teraz ma napadlo, Červeň operuje aj v Poprade ak si náhodou od Košíc tak to máš bližšie, ale je to v Poprade o dosť drahšie a myslím aj viac sa čaká...

ythyl

Ahojte,
chcela by som sa opytat, ohladne MUDr. Magda,ci niektora z vas mala s nim skusenost,co sa tyka plastickej operacie prs?Lebo ja mam konzultaciu u Cervena,ale az koncom januara a ako tu citam prispevky,tak tie kocky,ktore boli teraz u neho na konzultacie,tak budu mat opku az niekedy v juni,tak ked ja budem mat v januari,tak sa operacie asi nedockam tak skoro:( preto sa pytam na Chiramed a MUDr. Magda,dakujeem :)

cafex

Titten

No tak to je horšie do tej PK.A tak podla mna pokial sa nič nedeje,nič neboli tak je dobre :-) Jasne dam vediet, čo mi povedal.Bože už sa neviem dočkat ked už nebudem musiet nosit tu podprsenku, to je strašne.

Titten

Cafex,

ale ja to mam z BA lepsie do PK ist a tam su len utorky od cca 9tej do asi 15tej, tam ani nerobia nejake opky jedine v lokalke, lebo tam ani anesteziologovia nechodia. Keby som bola v TT, tak to nie je az taky problem, ale aj cesta z BA a do BA mi zaberie, no teraz tazko, tak asi to zajtra zrusim teraz utorok, potom ked poriesim si s pracou a deti sa uzdravia, tak sa objednam na kontrolu.
Ruky mne trvali dost dlho, kym som nad hlavu vedela dat, boli tu baby, co uz na 5ty den akotak dali. JA som si sice umyvala v predklone vlasy na 5ty den, ale oblecko som mohla len na zips nosit, a veru asi tak 10dni mi to trvalo, kym som presla na oblecko cez hlavu, ak nie pomaly 13dni. Raz som tu aj pisala, ze som sa obliekla do trika a neslo mi to vyzliect, lebo ruky nesli. SKoro som ho rozstrihnut musela :D
Napis mi prosim potom po kontrole, ze co povedal doktor, kedy mas prist znova. JA sa tam skor ako okolo 8.10 nedostanem

zoe23

Nela111
predoperacne mi robila sestrička-vzala krv tusim 4ampule a urobila EKG, a krv ved poslali na rozbor niekde a nesmeli byt starsie ako 2 tyzdne, a ak su vysledky zle, tak ti zavolaju, ak nevolaju je vsetko OK. A samozrejme ti daju vyplnit dotaznik o chorobach formou ANO/NIE a v den op to este s tebou prejde anesteziolog. Len to sono sa v Avelane neda. Ale podla mna ta to vyjde na sukromnych klinikach cca rovnako. Este by si mohla skusit tu obvodnu, niečo by ti mohla v ramci preventivky urobit ale urcite nie vsetko. Len to ti ja zial nepoviem co z tej krvi treba...