Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Micka111,

ak by si chcela poradit s opkou oci, tak mozem dat referencie.
Este raz a strucne. Nikde nerobim tvojmu lekarovi antireklamu ani netvrdim, ze ho nemas chvalit. Pisem, ze je to urcite odbornik, inak by ho nespravili znalcom. JE TO ODBORNIK SO SKVELYM PRISTUPOM, co od teba citam, lebo zatial som tu necitala inu babu okrem teba, ktorej by robil augmentaciu.

Narazala som iba na sposob, akym ho vychvalujes aj kliniku, kde operuje, pricom pises, ze na inu kliniku by si nikdy ani nesla. Ak mas zle skusenosti s inymi klinikami, ci lekarmi (pises, ze nie je toto tvoj prvy esteticky zakrok, ci navsteva nejakej estetickej chirurgie), aj to je vhodne tu napisat, aby sa ostatni mohli vyhnut neprijemnostiam.

Zatial tu kocky popisali svoje skusenosti s lekarom a klinikou a mnohe zverejni aj fotky v galerii, ktore dokazuju, ze lekar odviedol preciznu a krasnu robotu. Nezda sa mi vhodne preto napisat, ze inde ani bohovi. Myslim, ze lekarov sikovnych mame na SVK viacerych a vysledky ich prace to dokazuju.

K nociam na klinike, nie vsade sa operuje dennodenne a teda nepribuda tam pacientok denne na izbu, operacie sa planuju a je mozne si naplanovat aj pocet noci na klinike. Treba sa na to jednoducho spytat na konzultacii.
Z hladiska potreby hospitalizacie som uz napisala, den pozorovania staci.

Urazit som nechcela ani MUDr Kovaca, ani teba, iba som napisala, ze by som prehodnotila mozno trochu pouzite slova.

Mila chantal, je to verejne forum, tak si hadam mozem napisat svoj nazor, tak ako aj ty.

lilabmw

tamara3

ja ich mam vlozene pod svalom a aktivne sa venujem fitness a cvicim vsetko normalne :-) ak mas otazky pytaj sa

assaabloy

16kristina02
ahoj. prave som si pozrela tvoj prispevok a aj fotku, ako sa citis aspon troska lepsie? este mas 9dni do opky tak sa zotavuj, hlavne vela pit cajik a bude vsetko ok. menstruaciu by som neriesila, da sa operovat aj tak, ale zase sa da aj posunut, skus kvoli tomu kontaktovat radsej lekara. to bude najlepsie riesenie. a kam vlastne ides na operaciu?

chantal12

Micka111
To je ok...nemam rada, ked niekto riesi nieco, do coho ho nic nie je.

Titten
Dobra rada: Prv nez nejakeho doktora ociernis, dobre si over tu informaciu, aby si potom na to nedoplatila...

Micka111

Trinity Orion

Ahoj! Držím palce :-)A do trojky sa zmestíš určite.

Steel

Ahoj, áno záloha sa platí hneď ako si dohodnete operáciu. Za prsia sa platí záloha 400eur.

assaabloy

Ahoj! Máš úplnú pravdu. Ďakujem za komentár. ;-) Píšem svoje pocity a skúsenosť s doktorom, veď prečo by som nechválila niekoho, kto ma spravil šťastnou a spokojnou. :-)A poskytujem informácie ženám, ktoré majú záujem ísť práve k nemu a ktoré to zaujíma aké to bolo. Však to je normálna vec si myslím.

chantal12

Ahoj! Ďakujem Chantal. Som rada, že mi môžeš dať za pravdu a sama si u neho aj bola a môžeš potvrdiť to isté, čo aj ja... :-)

Micka111

Titten

Neviem, prečo ti to vadí, ze chválim svojho doktora...veď každá kočka na fóre chváli toho svojho, niektorá Dr.Červena, iná zase Dr.Mládeka alebo iného. Myslím si, že je len dobre, keď pacientka vidí v svojom doktorovi Boha- tak by to malo byť a je to základ úspechu.

Nevkladaj mi prosím svoje slová...nikdy som nenapísala (ani si nedovolila)povedať o iných doktoroch, že by boli neschopní alebo horší ako Dr. Imrich Kováč, takže prepáč, ale toto z tvojej strany vyznieva ako antireklama...

Hoci nemusím, dám ti pár vysvetlení...
S tou hospitalizáciou...nie je pravda, že všade si môžeš doplatiť druhú noc, lebo ak majú málo lôžok, tak musíš uvolniť miesto tej druhej, ktorá ide na opku...
Co sa týka konzultácii na iných pracoviskách... mám za sebou už 3 estetické operácie a každú u iného pána doktora. Čo sa týka pracovísk a konzultácii, ktoré som navštívila, je ich viacej ako desať. Môžem však povedať, že Avelane Clinic a prístup doktora Kováča bol natoľko nadštandardný, že sa to s ostatnými len ťažko porovnáva...

Co sa týka tej údajnej sťažovateľky na rinoplastiku, tak by si mala trošku rozlišovať doktora Kováča- krčného lekára z BB, ktorý robí len rinoplastiky, je tiež veľmi známi a o ktorom to píše sťažovateľka a doktora Kováča- plastického chirurga z NR, na ktorého som ani po dlhom pátraní nenasla jedinú sťažnosť!!! A to som si preverovala sakra dobre!!!

Preto ťa chcem poprosiť, aby si aj ty chválila svojho pána doktora a nestarala sa do ostatných.
Ďakujem a prajem všetko dobré!

chantal12

Titten

Inak vyznelo to pekne trapne, ako sa navazas do Micky111. Nestaraj sa do nej a pis si aj ty co chces a chval koho chces. Tiez som bola na konzultacii u Kovaca na jej doporucenie a mozem len potvrdit, ze je to profik a rozmyslam, ze sa dam u neho operovat...