Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cafex

Titten

No ja sa bojim všetkeho od ihiel všetko.Strašny bojko, no čo budem rozpravat.No ja sa tiež toho bojim, že mi bude po ceste tam zle a že odpadnem, mavam take stavy zo strachu :-) A na druhy den ta kedy pustili dom?Neviem vobec ako si to mam zariadit aby pre mna prišli.Mam tam byt o 8:30 piatok rano, tak neviem či aj 8:30 v sobotu ma budu puštat.A daju všetko,?Papiere, kartičku od implantatov?

assaabloy

strangeemily
dakujem ze si pozrela fotky moje. ano budu mi davat odlisne velkosti implantatov. ale ake neviem este a myslim ze sa to na 100%rozhodne az pri samotnej operacii. konzultaciu mam 04.10 a samotnu operaciu 09.10 takze neviem nic iba to ze mam tam prist :)

Dievcata prosim vas aku sportovu podprsenku si mam kupit, su rozne s vystuzou aj bez, s vystrihom aj bez vystrihu, aku velkost asi kupit viete mi niektora poradit???

shiela
ak chces ist do galerky tak posli foto prsnikov bez tvare na galeria@zoznam.sk zadaj svoj nick a potom dostanes instrukcie a budes moct pozriet vsetky fotky aj ostatnych zien.

Trinity Orion

Ahojte baby.Bola niektora z vas na operacii u dr. Mladka v Nitre?Nejake dojmy?A bola by som vdacna za info,kolko sa priblizne caka na operaciu od konzultacie.Dik pekne:)

strangeemily

shiela

neni zac:)a tie plavky neboj ja to poznam:)

lilabmw,barboraF

dievcence potom dufam ze date fotky ked budete po opke,tie nosiky by aj mna zaujimali:)

shiela

strangeemily
ďakujem ti veľmi pekne.Máš pravdu, mňa to štve dosť dlho, že som plochá. ale najviac v lete keď musím do plaviek, to som vkuse v strese ze ako vyzerám. máš pravdu žijeme len raz a chcem sa sebe páčiť.

shiela

assaabloy
ahoj ten odkaz pred tým nebol tebe prepáč, ale strangeemily.

inač som rada, že sa mi ozval niekto kto ide na opku v košiciach. Zapísala som si tvoj termín a budem držať palce. píš mi stále ako čo prebehlo, konzultačky, opka, po opke. no u mňa v rodine je to tak: sestra si po 2 deťoch dala urobiť tiež pretože pred detmi mala, teda nemala nič ako ja. počas tehotenstva mala melóny a po kojení zasa nič.tak išla na opku - rodičom to len oznámila. nič jej na to nepovedali, ale mne určite budú hučať lebo ešte bývam s rodičmi. mama bude hučať že veľa peňazí a oco neviem čo. ja by som hneď šla ale naviac ma brzdí strach z bolesti a z komplikácií.peniaze si nasetrim to je oki. na tu mirus sa pozrem a aj na svehlika, už som si skor pozerala kosicke kliniky.sestra bola u p. doktora Juraška - www.plastickachirurgia.eu, lezala tam jednu noc, a jej kamoska bola v starej nemocnici a ležala tam 4 dni. joj som rada ze si sa mi ozvala. a ako sa viem dostať do galerky?

shiela

assaabloy

ďakujem ti veľmi pekne.Máš pravdu, mňa to štve dosť dlho, že som plochá. ale najviac v lete keď musím do plaviek, to som vkuse v strese ze ako vyzerám. máš pravdu žijeme len raz a chcem sa sebe páčiť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk