Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

leel

lenka rada by som sa stebou zoznamila a niekde pri kave porozpravala sa stebou o tych silikonoch. chcela by som vsetko vediet o postupe... ak by sa to dalo...
bola by som velmi rada...

livaa

leel
ahoj, Juraseka si velmi nepochvaluju,aspon co z fora citam,nie su s nim spokojne.....Ked zi z Ke chod do Chirmed,vela zien si pochvaluje a je spokojne. Aj ja s Lenkou tam ideme. A co si chces dat zmenit? Priblizne to stoji so vsetkym do 65,000 sk...

leel

vraj aj juracek je dobry.neviem koho si mam vybrat.kolko to stoji priblizne... a ako dlho nesmies pred zakrokom fajcit a po zakroku?

lenka226

LEEL
Kazda si chvali Chirmed,su tam dobri doktori s dlhorocnou praxou,je to na Dominikanskom namesti,ja tam mam zakrok 30.3.Kamoska ma zakrok tam isto 21.3. A ty kedy chces ist?