Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

nanka
no ja akoze uz v pohodke vystreta.. a ani prsia nejak necitim.. iba pri nekakych pohyboch.. ale nie je to ani bolest len taky zvlastny pocit.. ze sa mi tam nieco hybe.:) u mna vsetko fajn az nato ze jednu ruku ked chcem dat hore ma taha.. ale snazim sa ju viac zapajat.. aby sa ponatahovala.. alebo ja som veru nimi moc nehybala.. tak musim uz zacat.. a tebe ako ? mas bolesti?

menndy

usko
pozri sa zalezi natom co ty chces a co sa tebe paci.. jasne ze je vela ludi ktori maju nato trosku iny nazor.. ale je to tvoje rozhodnutie a ak budes stastnejsia...tak nepocuvaj druhych..:) ja som bola s prsiami a aj nosom naraz operovana.. pocity som mala zmiesane ale hlavne preto ze som sa bala narkozy..:) je dolezite aby si doktorovi verila.. ja som bola u doktora cervena.. a som nesmierne spokojna

nanka

andrea1996,

ked som bola na kontrole, tak tym, ze som kratko po opke, tak som sa chcela okrem toho, ze sa mi zdaju velke opytat aj na to, ci ma to niekedy prestane tak "tazit" na hrudi, rano a tak...a povedal, ze zeny co to maju v hlavicke v poriadku, tak ze tie silikony necitia a dokonale sa s nimi zžijú. keby zacnem na neho s tym, ze vymenit za mensie a podobne, alebo dokonca vybrat ich von, tak by sa so mnou neviem ako bavil (asi teda tak, ze to nemam v hlave v poriadku). takze opytam sa toho mladeho doktora. ale urcite ma zaujima co ti na to povie, tak poinformuj potom, ja dam urcite tiez vediet, lebo opytam sa na to na 100%, len som chcela kus pockat, nech tam mu tam nehysterčím 2 tyzdne od opky.

usko1us

mendy
ja mám 54kg 170cm a pod prsiami 71 a nosím vypchaté A-podprdy. a tak si hovorím hlavne nech sú peknéééééé :-) lebo videla som už aj nie moc pekné v galérií pravdu povediac.

aale celé to vzniklo aj preto, že včera som to náhodne povedala dvom bio kamoškám a to som povedala, že to nikomu nepoviem.. a oni že to vôbec, v živote nikdy a bla bla bla tak som sa cítila tak na prd, že ked nebudú super fit cicíky tak si budem hovoriť ved mi to vraveli.. ale oni ma aj pri cisárskom takto hanili.. ja nie som až taká bio-racio:-)

nanka

menndy,

ja som tak isto po opke ako ty, den pred tebou som bola. no ja neviem, ale nech uz co najskor je to s tymi rukami naporiadku. chodim uz aj do roboty, ale zhrbena som ako robokop. takymto sposobom si to uz ozaj vsetci vsimnu, ze sa nieco deje. denno-denne potrebujem aj soferovat a tiez nie je bohvieco s tym radenim. boze tak rada by som poriadne natiahla ruky dohora a tak pekne aj chrbatik pretiahla, ale nedam sa.

menndy

usko
no tak vazim tak 56 kg, 173 cm.. pod prsiami mam 70 a kolko som mala cez prsia si nepamatam.:( fakt to ukaze na kazdej inak.. aj v galerke.. cize lepsie je asi nekukat si..:) mne sa vobec nezdaju extremne velke ani moc hore.. uplne tak akurat.:)a ty mas ake miery?

usko1us

menndy
a aké si mala miery váhu výšku pod prsiami a cez prsia pred opkou. máš okrúhle? a nezdajú sa ti tak nejak moc hore?
znova som si pozerala fotky a fakt je ten, že na každej z nás tie isté ml ukáže úplne inak, tak nechám to tak ako doktor povedal.. len asi to tu tento týždeň nebudem môcť čítať...:-)

menndy

usko
ahojky.. myslim ze sa vobec nemusis bat... ja som mala velmi malicke prsia a ani deticky este nemam.. mylsimi ze su uplne akurat.. a ja by som skor vacsie brala ako mensie..:) zalezi natom aky mas zaklad a co ocakavas....