Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Mirus6

takže už bez kazajky xi no super :D a aké veľkosti podprd nosíš? lebo v galerke máš aj Dčkovú? noo už by nemuseli odpuchnúť ani tebe ani mne také stačia :D nevieš ako dlho trvá kým úplne neodpuchnú? ja som ich totiž ešte priateľovi neukázala, lebo sa bojím, že teraz sa mu budú páčiť, že veľké a ak odpuchnú tak bude sklamaný :D

silia

Nela7

no ja som už 16 deň po opke a prsia sa mi stále nezdajú prirodzené, lebo aj keď sú dole, tak stále ako dva kamene :D ale neboj možno ich máš preto tak vysoko, že máš anatomické, tak radšej dal vyššie pre prípad, aby veľmi nepoklesli, už som také videla v galerke na jednej babe už neviem ktorej a potom jej veľmi pekne klesli takže určite potom budú pekné :D

Nela7

M.i.r.u.s6

ach, dufam ze mas pravdu a naozaj to chce len cas...lebo ja som si to v enmocnici ani nevsimla, bola som cela rada ze sa dobre hoja a zevraj su ok ako mi doktor sam povedal...az doma ked ma ppriatel odfotil som si to vsimla a uz spekulujem, ako asi kazda z nas na tomto fore :D ...ty si mala tiez pas moja?

Nela7

hmm, mne povedal ze je to ok, ked som ich videla v nemocnici tak sa mi zdali tiez ok, az doma ked ma priatel cvakol na fotak som zacala spekulovat...a ako dlho si osila ten pas??ja som mala pas na stehoch na tej telovej podprde, si vsimni...dufam ze pojdu dolu teda aj bez neho, lebo dalsiu kontrolu mam az o 2 tyzdne...

silia

nanka

Ďakujem :D operoval ma Magdo z Chirmedu. noo tiež sme sa s dokim divili, že to čo je za profil :D aké má pomenovanie, že keď je raz stredný tak ako môže byť extra vysoký, to sú najnovšie z ES 805N a to je o trochu vyšší profil ako stredný, ale stále nie vysoký :D

queen

Nela7
Ju, máš ich vysoko, ale gravitácia nepusi :-) určite klesnú . Ked budeš na kontrole popytaj sa na ten pas čo baby spomínajú, v tomto ja nemám skúsenosti.

M.i.r.u.s6

Nela7
cicimici ma pavdu vidis ja som uz zabudla ze do stehov som aj ja mala ten pas ale bude to vsetko ok ale asi to ce len cas:))