Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

yanka8

Trinity Orion dakujem, si ma aspon trosku ukludnila.

peta79, ty si mala aj asymetriu? Na fotke to tak vyzera, ale neviem ci to nerobi len foto. Ak ano, daval ti rovnaku velkost? Dr. Cerven ti navrhol anatomicke, alebo si si mohla vybrat?
Prepac ze mam tolko otazok na teba.

Som zvedava co mi navrhnu, ja uz chcem koniec marca, nech mam konzultacku za sebou.

All
Baby s jazvami je to ako, po akej dlhej dobe sa mozu vystavovat na slnku? Ja budem operovana 15.5. ak sa im nahodou uvolni termin skor tak aj v aprili.

tina691976

olly-fa
pán doktor bol super ešte sme sradnovali ked ma kreslil povedal mojmu synovy že prečo ma nepokresli on že mohol jemu ušetriť robotu bol super a ked som už zbola na operačke tak som bola pomaly nebohá ale všetko to prebehlo perfektne aj sestričky príjemné a tie lieky bohužial im došli ale sestrička ich hned objednávla no vtom som mala smolu ale už aj doma fungujem v pohode chvýlu si poležím a potom zas dačo poprplem a dvýham sa brušnými svalmi

olly-fa

tina691976

Blahozelam. Tak si to zvladla :-) Super,ze si hned bola taka pohybliva. A ako si bola spokojna celkovo? Bol pan doktor nadalej taky zlaty ako na konzultacii? A s tymi liekmi na spanie,to tam nemaju nikdy,alebo nemali ked si tam bola ty?

sashinka1985

Marikamarika

Ahoj moja, som rada, ze choroba presla a na opkebudes fit. Ani sa nenazdas a budes mat krasne prsia. Tesim sa s tebou ! Nech uz to mas za sebou a mozes sa uz len vytesovat.:-) ktoreho ho to mas presneopku ? Nech viem, kedy mam drzat palce:-)

Henka88

Tebe drzim palce vo stvrtok, neboj vsetko dobre dopadne. :-)

sashinka1985

Deed

Prosím ta doktor ti povedal po dvoch tyzdnoch od opky, ze uznemusís nosit skafander?

Babky co mate uz po, po akej dobe ste v noci spale bez skafandra.? Co ste mali na noc? Sportovu alebo nic ?dakujem

Tinizmus

No baby... ja asi nakoniec pojdem ku Svehlikovi :) ked som videla tie ceny a recenzie, tak mi spadla sanka. Dohodla som si s nim konzultacku na polovicu marca. Len ma napada jedna vec ... baby, kt. ste boli u neho (alebo ste boli na opke u doktora, ktory bol od vas vzdialeny viac ako pol hodku jazdy) a boli ste mimo KE - ako ste pak riesili kontroly a stehy a tak ?

Sandritta

Janas86

Baby super, tak to som rada, ze ste to takto zvladli :) Povzbudili ste ma! :) Urcite Vas pridem pozriet, mala by tam byt aj ta sestricka, tak som rada.
A isla si hned o pol 9? Dreny este mate? Tak to som nevedela, ze to pojde tak rychlo, ja ze co tam budem robit od 7 ... :)
A na spanie daco daju, keby som nemohla v noci zaspat?

janas86

sandritta

ahoj moja my sme uz po vcera to bolo :-)
az dnes som.sa zapojila na net iba :-)
sme na 6ke izbe, teba hned daju rano na izbu tak nas skoc pozret este predtym :-) lebo vela casu tam mat nebudes...my sme prisli sportovo, nenalicene ziadne sperky. rychlo do sprchy s takym antibakterialnym osprchovat...potom doktorovi zakreslit a hned na salu.
bude vsetko ok. nas to bolelo hlavne chrbat vcera a v noci ale dnes je v pohode uplne:-) uz chodime same na WC a tak....pomalicky :-) budes spinkat vela az sa ti bude dat...a bude to len lepsie a lepsie neboj :-)

tina691976

no baby tak sm to zvládla len po prebudení som myslela že po mne prešiel kamion aj s prívesom :) a odve hod som už išla sama aj na záchod sestrička ma chválila že to zvládam velmi dobre len ten spánok bol horor bolel celý chrbát nemali žiadnu tabletku na spánok tak som to do rána pretrpela a ale už som sa aj sama obliekla aaj navarila síce som ako robokop ale samostatná dufam že to takto pojde aj nadalej dobre