Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Luky2112:daj na seba ty ich budes nosit tv budu ja ti poviem mne navrhoval 450gule a 475 anatomicke a skoncila som na 555ml anatomicke a nakoniec povedal ze to bude pekne plne 3 pozri slafci ta ma 500 a neni to mega je to krasne daj 400:-)

Luky2112

Katuss25
No ved prave koli tym prispevkom vymyslam :) mne dr povedal ze sa mi zmesti aj 400 keby chcem ale pri skusani mi na 370 povedal ze je to uz na mna dost....tak neviem co amm urobit,ci to mam nechat na nom alebo dam o nieco vacsie...

katuss25

slniecko83 do 21 budes ako rybicka ja som ich mala 2 dni pred opkou:-(zato ma zrusil teraz je zle obdobie su virozy ani antib nezaberaju alebo zaberaju nšeskor

Luky2112

Kocky,neviete mi povedat si sa mi oplati dat namiesto 350 ml 370 ml?ci tam nieje len minimalny rozdiel...neviem sa rozhodnut ci si mam dat tych 370.dakujeeeem :)

slniecko83

Sashinka1985

Ja mam opku 21.1. a to mi sestricka v piatok volaka ze sa mi opka presuva z 20 na 21., a idem Cervenovi. Ja viem je to este mesiac lenze ja som v zahranici a tunak sa na vsetko dlho caka a pravdepodobne keby si chcem prehodit testy o tyzden neskor asi to bude nemozne. Nervy mam ake je tu zdravotnictvo.

slniecko83

Katuss25

Ja mam tiez antibiotika od piatku ale zatial ziadna zmena furt mi je blbo. Ak mi nebude do zajtra lepsie pojdem k doktorke

katuss25

sashinka neboj moc je zly krv moze byt dobra hlavne klud mne moc ani nebrali ja mam predoperacne na 1 no po antib mi brali krv a vyter z hrdla ani nechcem vediet vysledky na opku idem a basta:-D

katuss25

slniecko83 mne biolampa nepomohla az antib a zasa sa mi to vratilo no mala som ist 18 a idis prehodili zas na 27 a to som rada ze mi dal taky termin fakt caroval aby ma tam supol

katuss25

slniecko83 mne biolampa nepomohla az antib a zasa sa mi to vratilo no mala som ist 18 a idis prehodili zas na 27 a to som rada ze mi dal taky termin fakt caroval aby ma tam supol