Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Vladka
Super, teším sa s tebou že je to konečne na dobrej ceste a že tí doktor cerven tak pomáha.. davaj nám nové info čo sa s tebou deje a potom by si mohla aj fotky pridať - ak budeš chcieť ako to a tebou vyzerá.
Držím palce moja, uz to bude len lepšie.. drz sa

mahulienka

vladka19
moja, tak ti gratulujem, dufam, ze to pojde uz len k lepsiemu:)). A ako budete dalej s dr. pokracovat? Nakolko ten tvoj pribeh poznam, tak som velmi rada, ze si sa ozvala, a drzim ti moc, moc palce:)))

Nela7

Vladka19

ahoj citam tvoj posledny prispevok, a tak som si pozrela tvoje foto nedalo mi ti nenapisat...tebe sa co prosim ta stalo s prskami, ved si ich najprv mala take pekne, to len tak z nicoho nic sa ti tak zdeformovali?? :-(( ...drzim palce nech ti to uz teraz dobre dopadne!!!!!!!!!!

queen

Vladka19
A čo ti robil, len implantaty vkladal po nejakej dobe ? Koľko si po operácii a ako sa cítis ? Prajem skore zotavenie!

Nela7

olivka21 & M.i.r.u.s6

inak baby ja mam taky pocit, ze ich mam tak hore vytlacene, je to vidno aj na foto :-(( aj vy ste to take mali??

Nela7

ewel007

som rada ze si nakoniec spokojna, lebo viem ze si tu mala s babami siahodlhe debaty o tych implosoch, vsetko som to citala no moc som sa nezapajala do debaty, lebo som mala este pred opkou a uplne ine myslienky v hlave...ale fakt je super ze si nakoiec spokojna, tesim sa s tebou! :-)) uz aby som si to aj ja mohla povedat...
a tie jazdy ti teraz pri druhej opke nejako odstranil ci??...nemala si to take tmave nahodou s opalovania, lebo ja som citala ze to z toho byva take...

Nela7

olivka21 & M.i.r.u.s6

baby aj mne sa zda ze mi nejaka moc volna :-((...ja mam implose 420 ml ...myslite si ze to je zle??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk