Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

chiquilla
a ešte ten opuch je u každej iný niekomu to trvá dlhšie ja som teras pozorovala ako to odpuchlo už sa mi zdaju aj menšie ale tvar si držia neboj všetko bude ako má byť gratulujem ku prsiam

tina691976

chiquila
ja som mesiac po op už som začala pomaly cvičiť ale len nohy včera som sa pýtala aj ja či sa može solárko že áno ale prelepovať rany

Chiquilla

baby kedy zmizne ten opuch prs? to trva aj mesiac?
som 2tyzdne po opke.. dnes uz zacinam aspon na lynfodrenaz chodit. lebo sa zbalaznim necvicit :( a do solarka by som uz mohla? ked prelepim jazvy pod pazuchou?

jajakarinka

Lauritania......nooooo uz som kukala tvoje fotky:-) mas krasne prsia a celkovo ta premena je wau:-) ty si taka mila vzdy upokojis cloveka:-) nejde mi davat rovnake inplantaty ale 375ml a350ml pan doktor ma ubezpecil ze budu rovnake a ja mu verim ....ale aj tak mam taky malicky strach nech uz mam po opke:-)

Nikitka_Daryia

Poviem Vám ze som nevedela ze až take zle to je :-D ...sa nezlaknite prsia su po jednom dietati :-P ...uz som poslala fotky

lauritania

Nikitka - k fotkam sa dostaneš až vtedy ked aj ty prispeješ minimalne jednou fotkou , teraz fotkou pred .... musiš poslať meil s fotkou a tvojim nickom na adresu : galeria@zoznam.sk , zajačik ti odpiše a da ti pristup k naším fotkam ;)

lauritania

jajakarinka
- naozaj je niet sa čoho obávať ... prsia maš teraz symetrické , takže ked ti vloži rovnaky imolantat na obe prsia , tak sa nema čo zmeniť ... jedine usadenie implantatu je rizikové , ale to je už telom .. ale 99% ženam sa imploš pekne a spravne usadil na to su aj tie podprdy... ja mam teraz ten problem , že jeden prsnik mam trochu iný ako ten druhy , akoby vyžšie a tym že je vyžšie sa mi zdá menši , no je to len 12ty den tak pevne verim že sa to zmeni a usadi tak ako má . Inak tie cici sa fakt menia , pred dvomi dnami sa mi zdali že stoja ako na povel , a dnes to už vyzera lepšie ... dufam že budem mega spokojna ... ;)

Nikitka daryia
- prajem veľa šťastia !!! / moja kamoška bola operovana cez menzes , nejak to neriešia , pokial nemáš problem s tamponom .. /

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk