Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Lenoch
je to jednoduche posli foto prsicok bez tvare na email-galeria@zoznam.sk.Onedlho nato ti nasa spravkyna galerie posle heslo a prihl. udaje a mozes pozerat ....

Susy1982

Lenoch ,
mrzi ma to,ale ja by som necakala ani minutu hned by som sla za lekarom pre vysvetlenie ,napravu alebo co ... je evidentne podla toho ako si to popisala ze je to jeho vina a nie tvoja ...Urcite ti vyde v ustrety al.povie co dalej .Ziaden lekar si nechce pokazit meno ,pre nechcene chyby.Mas foto v galerke ?
Titten
velmi pekne prsicka akoby boli tvoje odjakziva...

assaabloy

Mona6
chod naspat niekolko stran tam urcite najdes debatu o menzese ;) dufam, ze pomoze aspon troska upokoji :)

assaabloy

Mona6
Z tohto fora som uz vycitala, ze to nemal byt problem, ak by zena mala menzes. Vraj si s tymto uz lekari daju rady, kazdopadne by som isla k lekarovi. do stvrtka je daleko, verim tomu ze sa to nejak spravi. vraj treba aj mesiac pred operaciou vysadit antikoncepciu. ja beriem Qlaira a ta mi sposobuje ze ziaden menzes nemam a to uz nieco asi okolo dvoch rokov mozno viac. ak vysadim, netusim, ako moje telo zareaguje. No verim tomu, ze to nezabrani zakroku. Napis nam ako si to poriesila ;)

Mona6

Dievčatá, ja som z nervami v koncoch. Termín opky mám 27.6.- teraz vo štvrtok, zajtra by som mala dostať menzes, obvykle dostávam pár dní vopred, bola som v tom , že do štvrtka budem mať po, avšak asi nervy robia svoje a nedošlo mi to... neviete mi poradiť či by ma teoreticky zoperovali aj cez menzes?