Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Eelle
Inak ja som si dala 2 pohare prosecca vecer pred opkou (este ked som mohla teoreticky pit - alw alkohol tym asi mysleny nebol hehe) a nic... Po opke sa moze pit asi po dobrati antibiotik.

tomyum1

Eelle
Bud v klude, este si kratko po opke, prsia sa este usadia, sformuju, nenakukaj moc do podprdy a nerob si zbytocne stresy z toho ako vyzeraju, ony sa spravia, uvidis :-) Tebe robili aj modelaciu ci len implose?

tomyum1

Lucka83
Stale nieco vybavujem a riesim vianocne zalezitosti... A vzdy sa nieco vyskytne, az tak prejde cely den, vsak to poznas...
Co sa tyka podprdy, mne by mozno stacila teoreticky C, ale nepaci sa mi ked v hornej casti v podprde trci polka prsa, pod trickom to vidno. Radsej dam vacsi kosik, netlaci dole kostica a prsko je v kosiku cele pekne ulozene. Ked chcem prsko vytlacit kupim push up, ale az neskor mozno.

Baby neviete po akom case od opky mozem spat bez podprdy? Pytala som sa vcera a nikto mi neodpovedal... A na bruchu? Ci to je individualne?

Monitaaa

Eelle ja som tiez mala cm rozdiel v bradavkach, ale uz sa to vyrovnalo. Inac dr. Mi este pred opkou vravel ze keby nahodou chcem vyssie, nizsie ako budem mat neni problem tu bradavku posunut bezplatne. Takze uvidime o par mesiacov co z toho bude, predsa len po modelacii sa prsia ovela dlhsie spamatavaju. Videla si si uz prsia? Ake su? Noje boli uplne hranate az na 3 tyzden sa zagulatili

eelle

Luci nemáš bradavky v jednej rovine? AnI ja :/ jednu Mam asi o cm nižšie Jak druhú, ty si koľko po op? Kedy si si to Všimla? Ja dnes, som 10dni po op, neda sa s tým niečo spravit ešte ? S tým pasom na kríž alebo tak ....

Baby inak mi totálne opuchli prsia zo spodu :/ dost to bolí, je to normálne ? Pred tým som ich nemala opuchnute, môže to byt s toho že by som ich presilila? Neublizi im to?

Lucia83

Skoricka
Nesedia lebo potrebujem obvod 70 a kosik d, ale co mam tu cervenu v galerka tak ta je z anglicka a sedi paradne je to 70/e dokonca. Hned som si nechala poslat aj v ciernom, ale v inej farbe neni.. No mozni kvoli tomu ze si bola na konci mesiaca. Skoda do kelu, to sa snad nestretneme.

Tomyum
Ale prosim ty nemas male prsia ved d kosik aj ja mam tak jak ze male?? Ja mavam chvilky ze vacsie ale presne taketo som mala ked som kojila. Uuplne naliate. Inak ani ja nemam bradavky v jednej rovine takze pohoda ide o to ake sme mali pred . A v podprde su rovnake. A co nestihas pisat kde lietas??

Xexenka
Drz sa myslim na teba a som zvedava na fotecky!

Monitaaa

Zuleko
Ved prave preto sa bojim objednavat. Inak by som si uz davno nejake vybrala. No a ja a skusanie.... Bavi ma to desat minut :-D po pol hodine chytam zurivost a po hodine zufala vybehujem z obchodu. ..
K tej katke, vidim ju sice prvy krat ale je nadhern, mne sa velmi paci dokonca aj tie piercingy v bradackach :-D