Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Zuleko,skoricka
kurnik,nemozem si dat 575,lebo mi to podla mna pridavat na vahe...ja mam osí pás,silne nohy a riť akoby som tam mala implantty 900vky... takze nechcem to prehnat,ved uvidim,co mi tam dokj narve

mahulienka

Zuleko
moja ja som ju kupila minuly tyzden. Budem drzat palce pri nakupe, dufam, ze nieco pekne najdes,potom posli foto:))

Zuleko

Mahulienka
Super tak pojdem mrknut do takka,ale ty si ju kupovala asi davnejsie,ze?Dneska sa chystam do optimy na podprsky tak pozriem,dufam,ze nieco najdem:)

skoricka

elle

:DDD inac, to urcite nie su sestry...Ja som bola spokojna aj so sestrami, aj so vsetkym, ale toto ma neskutocne odradza, ze ked mi zavolaju v jeden den, ze sa mi presuva kontrola o dva dni a este k tomu na siedmu rano, pritom tam maju napisane, ze som z Kosic :D a v robote uz mam vopred vybrane volno a potom to presuvat...no ako keby to naschval robili...alebo som bola objednana na konzultacku o 14.45 a styri zeny sme tam sedeli, prisiel doktor a jasne, ze kazda sme chceli ist dnu, joooj...maju tam bordel caje ta co Ti poviem :D

eelle

skoricka

to nemyslis vazne?! nechapem jak tam p. doktor moze mat taketo neochotne sestricky zamestnane! ked som bola na konzultacke a odchadzala som a pytam sa jej na tie predoperacne ze co vsetko treba mat spravene tak pozera na mna jak keby videla ufo (vies ako keby sa davam operovat kazdy druhy den- takze by som to mala ovladat) nakonec mi dala do ruky nejaky papier kde by to malo byt vypisane- samozrejme mi dala do ruky nejaku sprostost, co som si vsimla az doma.. keby nechodim na toto forum ani neviem na ake predoperacne mam ist

nikuska124

Kim,

neboj sa, prvy den je najhorsi ,ale ten prespis a potom uz len lepsie a lepsie... Clovek ked ma deti ma dost silnu volu a dokaze aj nemozne, zvladnes to urcite bravurne....

lilabmw

Zuleko

aj tak si myslim ze je to len tah ako zarobit proste.Urcite by sa dali pouzit este pokial by neboli poskodene ,nejaka dezinfekcia alebo nieco je alebo by vymysleli ale to by potom tolko nezarabali natom. A no ked dcera pojde v tvojich slapajach spanombohom :-DDDD skoci aj lolo ferrari :-)

nikuska124

Toryka

najprv mi sestricka dala na 10jan. ale kedze ja uz oddchadzam 26dec. tak mi ju posunula na 21 a nakoniec doktor povedal,ze ma chce vidiet skor. On v mojom pripade zacal skor aj s tym pasom na kriz takze uvidim ako sa to vyformuje :)

Zuleko

Lilamila
Nie nie cosi len raz sa daju pouzit:) Mam ich doma odlozene v skrinke,potom budem ukazovat dcere ako maminka pekne postupovala s velkostami;))))

lilabmw

baby co ste menili implose napr.Zuleko?

Tie stare implose mozes vyhodit alebo sa daju este raz na tebe pouzit?Asi nie ze?