Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Mirusqa555
Kolko si od operacie ,tyzden?ja som nemaal moc bolesti m,tabletky som brala len prve 3 noci a potom uz nic ,neskor som si kupila wobenzim ale som sa sanovala az mesiac,len som doma oddychovala a navalira nic viac,potom hned po mesiaci sup ho do orace makat a teaz je mi ako je,ale verim ze bude dobre

ivetka58

Susy 1982
Dakujem aj tebe vsetko dobre ,inak ja som sa priklonila k mensim ,lekar ma nahovaral k 385 ja som chcela 340 nakoniec som zvkoli,a zlatu strednu cestu

Susy1982

Ivetka58
Si kocka , vsetko dobre prajem nech ti cicusky robia rovnako aj vsetkym cajkam ,a tie co vahate s velkostou sa priklonte ak je to mozne k vecsim,fakt ony ked sa usalasia, odpuchnu vyzeraju mensie...

ivetka58

Mirusqua 555
Moja snazim sa len to aksi neviem,boze som hrozna .my smemkupili dom ,zatial sme v prenajme a pomaly uz budeme stahovat tak mame teaz okrem pace aj doma druhy job ,balime paceme ,chystame ,vyhadzujeme,no snazim sa opatrnejsie.rodinka je super pomahaju ako sa len da

MirusQa555

ivetka58

tak skusi si oddichnut a mozno to bude lepsie.
Aj ja sa uz citim celkom fajn co sa az cudujem,tak dufam ze sa to ani nezmeni.