Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vikusik99

iveta84
dakujem...:)...ja uz sa zacinam aj trochu bat, ako to dopadne..Ale, aj sa tesim...lebo, na tie moje psie usi sa uz nemozem pozerat:-/

Nena1

vanes
Dr. Trška v BA

Iveta 84
jasné, že pridám foto.

bibi13
neregistrovala! dobre, že pripomínaš! Aj ja som to čítala, ale už som si nepamätala, pri ktorej značke to bolo. Dík!

monikasss
určite áno!

monikasss

čaute babule,
neviete mi poradiť či môžem boxovať s anatomickými implošami pod svalom? Som 5 mesiacov po opke.

bibi13

Nena1

Ak mas polytechy, registrovala si sa u nich na stranke, kvoli pripadnj reklamacii? Uz som sa tu niekolkokrat na to pytala, ale nikto mi neodpvedal.. citala som, ze pri tejto znacke sa treba zaregistrovat, aby bol zaradeny do reklamacneho programu.. lekar mi povedal, ze netreba, ze kazdy distributor zarucuje reklamaciu pripadnu, ale ze ked chcem mozem.. tak teraz neviem..

Iveta84

Vikusik

vobec to nemas hrozne... To kazda len asi tak vnimame. Lebo ja si napriklad tiez stale hovorim ze som horsie prsia ako mam ja este v galerke nevidela...

Nena1

Ked sa bude dat, pridas prosim fotky po opke?

Nena1

vikusik99
už som tu niekoľko krát písala. Ja som bola plochá. Nosila som 75A, ale aj to poriadne vystužené, aby som mala niečo pod tričkom. Foto mám v galerke. Všetci doktori mi okamžite navrhovali len anatómy, čo sa mi aj veľmi páčilo. Lenže ja robím fitness, dvíham ťažké činky a strašne som sa bála, že sa mi anatóm môže pri tých váhach pootočiť, posunúť. Preto som išla do guľatých. Ale mne zase hrozilo dvojité prso práve pri tých guľatých! Jediná možnosť, ktorú mi navrhol doktor, bola vloženie cez dvorec, vtedy ich vie vraj posunúť na správne miesto a vyhrať sa s tým. Teraz mám Polytechy 410 ml, vysoký profil, guľaté, a som veľmi rada a nemenila by som :-) Zároveň chcem zdôrazniť, že to riziko pootočenia pri anatómoch je veľmi malé a každý z lekárov mi potvrdil, že sa im to ešte nestalo! Ale ja by som asi na to stále myslela...

vikusik99

milatka4
moje prsia tak nevyzeraju?:))..ja som si zas pozerala tvoje...a mne tie tvoje vobec tak nepripadaju:-)..ja sa za svoje hanbim..a vsetky albumy, co som si tu pozerala..mam pocit, ze vsetky zeny tu maju krajsie prsia pred opkou, ako ja:-/