Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

queen

No sak uvidim....ale je to tak, ze najskor obvodakovi na odbery, tie budu cca za tri di a pak s tym k internemu,ze? Dufam to bdue vsetko ok, lebo interny mi dal termin 4 dni pred opkou, tak aby ma neposlal kdesi inam a nebduem to stihat :(

stember

Luca
Ja som zasa vsetko platila ...predoperacne ma stali cca 90 eur...vsade pytali nakolko isli o esteticku operaciu

Queen
Ako??? Chcem sa ta opytat ci aj ty mas rano bolesti ze sa ti zle vstava???? Ja uz cez den ok ale to rano....vsetko boli kym nevstanem.

queen

Lucia123
Ja som si tiež robila predoperacne cez moju lekarku a neplatila som veru nic a ani 1x ked som bola a ani v novembri to som bola tiež na jednej opke... nikdy som neplatila. Ani sa nikto ničomu necudoval :-)

smejo251

Tak baby predoperacne za mnou a 9.4.mozem ist na to...juuuj uz nech je to za mnou.dufam ze ustojim tu dvojnasobnu bolest prsia aj prisitie toho mojho nestastneho pupka

rita149

Ahojte baby.
Odbocim trosku od témy, ale vlastne môžu to byt vecicky aj na prsicka :-)
idem objednavat Victoria Secret tak ak by ste niekto mali záujem môžme sa spojiť na objednávku ;-)
Ak budete mat záujem tak mi napíšte na : rita149@azet.sk

Luca123

AHojte holky,
objednavala som sa na predoperacne a nechapem, co sa mi kazdy cuduje, ze si to vybavujem, ze rpeco to nemam v cene v opke a tam kde idme na operaciu. Dufams om to spravne u MUDr. Cervena pochopila, ze si vybavim predoperacne niekde, kde byvam.
A hraidli ste si to vsetky alebo vam to niekto urobil aj zadarmo?

M.i.r.u.s6

ewel ivava
neviem ako vy ale myslim ze to ako po cicarskom dlho som tiez okolo rezu necitila taky pocit ze to nieco cudzie nie moje asi nejak tak mam aj pri prsach taky pocit no som zvedava co a ako bude ved som len 2mes po snad sa to napravy:))