Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

angie77

ja som mala po opke cez prsia 92cm potom sa mi nejak scvrkli :)) na 88cm a teraz som sa akurát merala a mám 90cm... takže sa mi to potom nezdalo a tebe sa to tiež určite nezdá ale ved nevadí nech sa nám len zväčšujú :))
Joj mojko ja sa tiež teším veľmi na leto konečne budeme mocť vytasiť prsia aj v tielkach a hrozne sa teším na šaty do teraz som žiadne nenosila lebo som si v tom pripadala hrozne a teším sa aj na plavky ja som mala vždy aj 5 rokov jedni čo som nemala chuť si kupovať druhé a aj tak som radšej nikam nechodila len doma som bola lebo som sa hambila....

Veď hádam tá jar už konečne zavíta aj k nám u nás tiež včera snežilo a večer bola hrozná poľadovica.....

bibi13

Queen

Na druhej strane hned na zaciatku.. prepaac, nechce sa mi to znva pisat, som cez mobil a blbo sa mi pise.. sak stale robim chyby, ked to po sebe citam..;)

stember

Smejo
Ja som fajcila az do opky ale trosku som to obmedzila a v den opky som si uz nezapalila....potom som si zapalila az na 4 den lebo som nebola nicoho schopna

smejo251

Zienky....:-)ako ste na tom boli s fajcenim?ja mam 9 dni do operacie a lekarka mi vravela ze 2tt nech pref opkou nefajcim...len mne sa nechce prestat :-(

milatka4

Olivka
operáciu budem mať 23.5. u Červeňa v BB, navrhol mi anatómy ES 445 alebo 515, mám si vybrať. Čoraz viac sa prikláňam k 515 :).
Viem, Koperniech je ten mladý lekár, mala som ho s Červeňom na konzultačke.
No základ mám po 2 deťoch dobre vycucaný, malý bol väčšinou prisatý na ľavom prse, následok je viditeľný. Doki povedal že to netreba špeciálne upravovať, vraj to "spraví" tak, že po opke nebude vidno rozdiel. Tak som zvedavá :).

stember

Olivka
Dakujem pekne si ma potesila...uz sa neviem dockat som sice len 10 dni po opke..uz chcem nosit normal podprdy a nie tu pooperacnu lebo ma hrozne taha a velmi sa v nej hrbim....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk