Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

So.nickaa

to som zvedava či ešte nepojdes aj skor ako ja na opku, potom mozes podavat info ty mne :) Mladek povedal, ze 4-6 tyzdnov sa nosi pooperačna podprda, takze po 4och kludne mozes na par hodin von aj v inej podprde, som sa ho na to špecialne pytala, lebo tiez neviem ako tu ČIERNU podprdu zamaskujem...tak aspon druhu polku augusta si užijem už bez nej!
A čo keby si brnkla na recepciu a povedala, ze chces termin opky? lebo ked vies ze určite pojdes k nemu, tak to ti podla mna bez problemov rezervuju a konzultacku mozes mat aj potom ved. (ale za rezervaciu si pytaju zalohu 300 eur)
No a vraj sa zlava tento rok konat nebude ako som si tu dnes prečitala. A inak ty chces okruhle alebo anatomicke imploše? či nemaš v tom jasno?

zoe23

Iveta84

heej? pytala si sa...tak uz ma asi dostatočnu klientelu :D tak v podstate mne je to jedno, kedze na mna by sa uz ani nevztahovala, aspon ma to nemusi mrziet :)

matilda1

angie

teeeeda angie suhlasim s cicimici ta to tu pekne napisala si ty teda poriadna kocica.krasne foto cele pekne:)))

queen

Stember
Aj môj syn bude mat v júni 2 roky :-) Včera sa vrátili od babiny domov, ale mama tu ešte podľa potreby pobudne. Mám ešte aj 3 ročného.

Dnes v noci som to prehnala ... Ustlala som si moc nízko a ráno to bol iny kríž !!! Vstavanie bolelo mninimalne ako to prvé po opke, dokonca sa mi zda že aj viac :-(

Nattasa

Myslite ze po 2 mes uz mozem behat na pase vo fitku? Napr v pooperacnej.
Baby kde ste si kupovali sportovupodprdu. Mne sa zda ze tie v nike a adidas nic nedrzia
...

Nela7

stember

aha no ved jasne, je dobre mat conajskvor po tom! ja som mala zase opacny problem, termin opky som mala na 25.2. ale som do toho ochorela no nastastie sa pre mna nasiel este celkom priatelny termin 6.3. lebo potom neskvor uz by som nemohla ist...ja este nemam dietatko...ale verim ze to musi byt take zvlastne 2 roky si stale s malym a teraz je prec, ale aspon si oddychnes...inak je tu kopec bab co maju aj 2 decka a zvladali to po opke co som citala celkom pohodovo...aj ked neviem ako by som to zmakla ja ale oni boli ok, oo to je tak ked musis zvyknes si aj na sibenicu ...

Nela7

ozaj baby ja mam taku asi blbu otazku :D...kolko po opke ste sa boli zabavit niekde vonku, myslim diskoteka alebo nieka party :-)) ...viem ze teraz po 3 tyzdnoch mozem ist tak do p...ale tie co ste uz dlksie po opke, nebali ste sa ze ked pojdete niekde tak, kde je vela ludi na sebe a aj pripitych, ze vam tam niekto ublizi na prsia, nechtiac buchne do nich alebo tak??...lebo ja ked tak rozmyslam, asi by som mala strach...ale zase sediet doma sa mi uz tiez nechce este neviem kolke mesiace :D