Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

mamita
aj ja kazde ranko trocha cvicim to jasan ale co sa tzka behu tak co tu baby pisali tak ze az po 3mes tak neviem ja mam v sobotu 2mes takze ako hybem sa uz ale nem prehanam som aj tak nenak zlenivela:P

Nela7

mamita

ahoj no ty si ma teraz ukludnila, lebo leto sa blizi a ja mam dost problemy s bokmi, stehnami a zadkom, ked priberiem tazko sa mi to zhadzuje, musim sa stale hybat, inak sa to na mna brutalne lepi...vzdy mi najlepsie zabral beh...mozes chodit uz aj behavat??

Nela7

M.i.r.u.s6

no ty svinucha sebecka jedna...ja mam 5,5 cm a ty??...hmm, sakra beh viem ze po 3 mesiaci, ale plavanie som tajne dufala ze skvor...pocuj ja mam 2 a pol tyzdna aked sa nehybem moc vies ako som pribrala!? :( mam ine nervy!

Nela7

no ty svinucha sebecka jedna...ja mam 5,5 cm a ty??...hmm, sakra beh viem ze po 3 mesiaci, ale plavanie som tajne dufala ze skvor...pocuj ja mam 2 a pol tyzdna aked sa nehybem moc vies ako som pribrala!? :( mam ine nervy!

Nela7

mamita

ahojte
mirus ja už chodievam plávať aj cvičiť...doki povedal že bez problémov som 8 týždňov po začínam 9, ...aj kámoška čo je po opke 7 týždnov od červeňa už má všetko dovolené...tak neviem

Majuskaa

Čute baby
Celý čas čo som bola v nemocnici som si vas čítala ale
nešlo mi prihlásiť sa. Už som doma konečne, ale stale mám jednu dren zavedenú a teda poviem vám že to vyberanie drene bola pre mňa najhoršia bolesť... Inak je to pohoda :)

M.i.r.u.s6

Nela7
moja ja mam uy v sobotu 2mes ale co tu baby tak beh a plavanie a take aktivity vraj az po 3mes
ano ano aj ja verim tz co ces ty mas aku projekciu:)) ja oproti tebe mne musia tebe mozu hahahahha:)

Nela7

M.i.r.u.s6

tak to dufam aj ja ze budu o 2 cm vacsie este :D ...ale ked to tak baby maju, hadam aj nase budu tak...hmm, ty si uz po 6 tyzdnoch a nemozes este plavat??nepytala si sa doktora ze odkedy mozes plavat??kurnik ja som si myslela ze tak "nezne" budem moct uz :-((

Nela7

queen

nemaj strachy ono, to prejde, ty si bola celkovo na tom po opke oproti mne velmi dobre, ja som tie prve 3 dni stale pila flector a potom uz len ten ibalgin s polkou paralenu sem tam a pohodicka...mne zase strasne vystrelovalo do pravej paze, aj mi ruka mravcila, a samozrejme vstat z postele bolo za trest...drzim palceky nech ta to cim skvor prejde! :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk