Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

ewel007

takze mas tiez skusenosti s Mentormi??a preco si si druhe dala Nagor a nie znovu Mentor, ci ti nepasovala projekcia??inak ty mas asi gulate vsak!??...ja tam mam tusim koh. 3 nebudu moc tvrde??

Nela7

angie77

ahoj velmi pekne ti dakujem za tie rozmery, kukam ze projekcia neni fakt zla, len ked clovek spekuluje stale, uz sa tesim ked sa mi usadia...a veru uz vela bab tu ma Nagory a ES ale aj lilabmw ma Mentory a je s nim ivraj spokojna, tak som sa trosku ukludnila, vraj maju aj rovnaku cenu ako Nagor...inak ty mas anatomy, o malo mensie ako ja akukam ze nosis Dckove podprdy, ja co som si pisala tak su mi dobre C podprdy...aku mas ty prosim ta projekciu??len tak pre porovnanie :-))

Nela7

lilabmw

o tej dozivotnej zaruke mi doktor vravel, ja som praveze aj take chcela, nechela som si davat hoc ake lacne implose a potom ich musiet menit...teraz dufam ze som nikoho na fore neurazila!...jednoducho ja som chcela mat prsia uz nastalo, teda resp. do tehotenstva by som bola rada, keby nemusim ist na reopku!!...preto som chcela co najkvalitnejsie, len ta znacka ma zarazila, vzhladom na tom v com som celu dobu bola...ked je cena a kvalita rovnaka, tak ta znacka ma netrapi uz :-) ja som sa len bala si ma na cene nenatiahli, chapes...ale uz je to jedno, samizda ze sa pomalinky ukladaju, do galerky som poslala foto v plavkach, tam vyzera uz ohodne lespie...inak ty mas krasne prska, na to ze su to gulate, su fakt super!...ja len dufam ze mi neostanu hore take moc vypuknute!...ozaj ty si tu tusim pisala ze chces ist na reopku ak sa nemylim!? si to ty ci som si ta pomylila?ak hey preco??chces len vacsie ci??

zoe23

matik8

ja mám opku až zadlho a už sa mi 3x stihlo snívať :D ale vždy blbosti (raz,že som dostala inú značku, inokedy, že mi dal malé imploše,...)

matik8

Ahojte baby

Uz mi asi sibe, ale aj vam sa snivavalo pred opkou o operacii? Mam ju o mesiac a uz 4 den sa mi sniva o operacii a po nej ake mam prsia :D zatial ma ani v jednom sne nejako extra neboleli, snad to tak ostane :D este stale vaham ci cez pazuchu alebo spod prsa, v kazdom sne mi ich doki spravil zo spodu , zeby znamenie?;))) pekny deň a všetkým po operácii z tohto týzdňa skore uzdravenie a čo najmenej bolesti

ewel007

Matilda

Ahoj zlatko,jasne moja som okik ;-) ale uz odpuchli,je to aj vidno aj sa pomalicky usadzaju,musim fakt neaku podprdu kupit cez tyzden :-)
Mozas byt spokojne so svojimi kraskami su superske :-)

queen

Zoe
O 10:00 som uz bola vybavená, dreny vonku, sprava napísaná. Vyberanie drenov bolo nepríjemne, ale nie bolestivé. Keby som chcela ešte aj obed by mi dali a ozaj ten si vyberas tuším z 5tich jedál. Raňajky tiež bohaté, slane, sladké, čo len chceš. :-))

question

cicimici,

v ziadnom pripade som nemala v umysle ta urazit alebo nieco podobne, hned ako som to dopisala som si uvedomila, ze to zle vyznie.. chyba bola ta, ze ja som si ukladala fotky co ma zaujima, lebo podla toho si robim obraz a tvoju foto som mala ulozenu po 3tyzdnoch, kedy tie prsie neboli ulozene tak ako ich mas teraz a ked som pisala svoj nazor, tak som brala foto podla toho.. na poslednych fotkach tie prsia vyzeraju uz uplne inak a ked mne vznikne z toho co mam dostat take ako mas ty, tak budem velmi spokojna.. este raz prepac.. a myslim to skutocne uprimne.. prisaham..este raz prepac ak som ta nahnevala alebo urazila..

zoe23

Queen

Perfiš, ďakujem Ti za odpoveď :)
A prepúšťajú ráno alebo doobeda alebo o koľkej?
A čo tie dreny, bolelo to vyberanie?

Ja budem mať okrúhle Nagor 330-360ml ešte sa uvidí ktoré a možno jedno tak a jedno tak, lebo mám asymetriu :( a vysoký profil ale veľmi sa na to nespolieham...