Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

iveta84

nemas sa koho hanbit, myslis ze baby ktore maju dokonale prsia premyslaju nad plastikou??? ked uvidis fotky pochopis, su tam bud take ze nic alebo presne ako ty vravis vykojene..
a co sa tyka modelacie, spravnymi implantatmi myslim modelaciu potrebovat nebudes ako som uz nizsie pisala, aj kamoske chcel dat modelaciu jeden doktor a cerven ze netreba, staci to vyplnit..

zoe23

Iveta84

Ahoj, mozem sa ta spytat, ty mas aj zmluvu uz uzavretu s Mladekom? Lebo ja nie a tiez idem v lete a ta z recepcie mi povedala ze este nemaju nahodene ceny, tak preto sa pytam :)

A určite sa nemusiš hanbit, pochopis ked uvidis galerku :) je tam asi 400 zien, tak ta jedna foto ti stoji za to aby si videla dalsich 400,nie? :D

Iveta84

Baby, prave som sa chcela odfotit a poslat fotky... Ale teda hanbim sa. Ja mam odkojene dve deti a mini prsia, vykojene a ovisnute a este aj malu asymetriu... :((((

Trska mi navrhol modelaciu a Mladek ze vobec... Tak teraz fakt ze neviem....

question

misaaa.

racz navrhol modelaciu aj mojej kamoske-co sa jej teda nepacilo a cerven vobec, zato jej da vacsie implose:)ma vykojene prsia...

question

quixx. ano 10.4 idem k cervenovi..ale buducu stredu idem este raz na konzultacku, nejako sa neviem stotoznit s tou velkostou:) mam 168, 50kil pod prsiami 70 a cez 80 a mam odkojene jedno dietatko:)
ty uz mas silikony??? vobec by som nepovedala... a lucka ma krasny zaklad, to je pravda:):)

misaaa

kosta123

presne aj mne to povedal, ze som na hranici a ze ked mi to ma vyplnit, ze menej ako 390 mi neda

a zasa racz mi navrhol 375ml ale aj korekciu

quixx

question
a Ty tiez ides k Cervenovi?
Som pozerala galerku a mas pekny tvar prs tak urcite budu krasne aj Luca123 mavelmi pekny zaklad. Ked budeme vsetky po si mozeme porovnavat :-). A ake mas miery? Ja mam výska 167 cm vaha 53, pod prsiami 70 cm a cez 86 cm.

kosta123

MISAAA
Mne dr.Očenáš povedal že som na hranici korekci,,,kuk moj album a možeš posúdiť ako si ty natom.
Možno iný dr.povie že ju budem potrebovat,,ale ja si dám radšej vačšie kozičky :DD

question

rozalka a baby

je to aj o dopyte, to je pravda, napriklad viem ze mentory okruhle cena je 750e a anatomy 1100 a v cechach si za ne doktori pytaju 1700E, ze si to tam mozu dovolit, to viem od jedneho plastickeho chirurga, ktory robi aj v cechach:)
takze je to aj o dopyte..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk