Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

baby co ste zvedave a cervena a cakacky, na konzultacku som cakala 6 mesiacov a na opku po konzultacke cakam 4 mesiace-ale to je skor rarita, to mi povedali aj sestricky.. kamoska bola o par dni neskor ako ja na kozultacke a na opku ide po 10 mesiacoch, ale ona chcela ist az na jesen.. a niektora sa pytala na ml, ja mam 168cm, 50kg a navrhol mi 450ml okruhle, ale ja ich asi odmietnem, pretoze sa bojim, ze mi to spravi gule.. este budem konzultovat s doki aspon cez mail.. tak uvidim...

mamita

Majuska
od tretieho dňa...ale pozor na ruky...ja som sa zabúdala tým že ma ruky neboleli a sem tam som to prehnala

Majuskaa

mamita

Idem k Dr. Krivosudskemu a zajtra mam este poslednu konzultacku kde sa aj rozhodne co teda dame.. a 22.3. ideme na to.. uz sa mi to blizi :) a za ako dlho si zvladala robit take lahsie domace prace? som nechtarka a neviem kolko si mam dat volno.

mamita

Majuska
ďakujem pekne si mila..:o)..ja som chcela gule doki navrhol anatomy ale presne pre to že som mala vykojene som túžila po objeme hore. Tak suhlasil..:o))..takto ti poviem...bolelo to jak das...ale nemyslím že to bolo korekciou..skor tým že sa niečo narvalo pod sval... Tie bradavky som vôbec nijako nepocitovala ako bolestivé...kamoska má cez pazuchou a ked sme sa bavili ták hovorila že už by si to tak nedala práve pre to že ju dosť obmedzuje..sme ták narovnako po opke a kým ona to este stale cíti ták mňa tie jazvy nijak neobmedzuju...tak neboj... Krásne sa to hojí a ten pocit mat prsia je super...kedy a ku komu sa chystas?

silia

anonym76

ďakujem :D a či ich mám veľmi tvrdé, tak áno, ani sa ich radšej nedotýkam, ale som ešte len 2 týždne po a to je ešte dosť skoro

silia

Nela7

ďakujeem :D potešila si ma, kebyže sa už nezmenšili, tak budem veľmi spokojná..no uvidíme po čase. neboj ako hovorím, budeš mať aj ty pekné a hlavne plné veď máš 420 ml a to je už pekné čísielko a tiež potom naberú okrúhlejší tvar uvidíš :D veď v tej čiernej "kazajočke" vyzerajú dobre a dosť veeľké :D potom ani nebude vidieť, či anatomy, alebo gule

Majuskaa

mamita

waw :) krasne mas teraz prska take nieco si predstavujem aj jaa.. ale mne boli navrhnute anatomicke ale kedze mam katastrofalne vykojence tak sa bojim ze tam hore to budem mat prazdne :/ ako si sa citila prve dni..? aj mna caka korekcia...

anonym_76

silia
ahoj,mas naozaj krasne prsia, nevravel ti doky ako dlho ti budu prsia maknut? mas ich velmi tvrde? ja budem mat tiez ES,preto sa pytam...dik erika

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk