Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

bimbi

nesledovat ich sa hadam ani neda :-) ...no dufam ze sa to upravy, ja som tiez pocula ze sa to dava iba ked vkladaju cez pazuchu, ale niektore kocky tu mali pas aj ked im davali pod sval...

Nela7

queen

ahoj no ja som pred opkou nebrala nic, lekar povedal ze netreba, ale viem ze niektore baby uzivali ten Wobenzym aj pred a aj po, vraj sa potom lepsie hoja rany...no a po opke mi napichali injekcie, vraj antibiotika take silne aby som potom nemusela uz uzivat, len keby boli nahoodou komplikacie, co chvalabohu neboli...a od boelsti mi lekar dal Flektor alebo jeden Ibalgin kombinovat s polkou Paralenu, viem ze to tu asi ani nik nemal ale ja som si davala ten Flektor asi prve 3 dni ked som mala najvacsie bolesti a potom uz len ten Ibalgin s polkou Paralenu a poviem ti ze to zaberalo, ale ak beries Ibalgin na na hlavu, kramy a na kazde pichnutie, tak to asi nezabera, lebo ja prasky na bolest jem iba na zuby a teraz, inak to do seba nepcham...a mne povedal ze to posobi aj protizapalovo, preto to dava radsej nez Flektor, lebo ten je vraj len od bolesti...ved oni ti pri prepustani z nemocnice vsetko povedia, najlepsie je drzat sa ich rad...

Nela7

silia

vies ak sa mi upravia a padnu aj bez neho, tak budem rada, len ma to tu trosku znepokojilo, vies ked ine baby ho mali ...tak ty ho ani nepotrebujes, ty uz mas teraz take krasne prsia a to po 2 tyzdnoch, fakt super!

Nela7

M.i.r.u.s6

tak tak len vymyslame ked tu vydime tolko cecan! :D ...keby sem nechodime sme rady ze mame co to do podprdy a je :-)) ...ale tak mne sa zatial velkost paci a keby aj nie uz teraz mi je to hovby platne, ja uz by som asi nevymyslala, aj kvoli financiam...hlavne nech sa to cim skvor zahoji a dam dolu tu pooperacnu, myslim ze budem spokojna...no ja uz idem v pondelok do prace a diplomovku pisem uz hadam od pondelka :-))

bimbi

Ewel
Krasne jazvy.. Mne to pride ako podrazdene z leukolastu, nam kazal cerven pouzivat Micropore pasku, to je taka priedusna akoby papierova, skus pozriet v lekarni.. Podla mna tie jazvy pred tym sa ti roztiahli z tych silik.naplasti, aspon cerven to tvrdi ze z tohos sa roztiahnu..ale samozrejme mozes so mnou nesuhlasit.. To prelepovanie: prelepis a po 3-4 dnoch po sprche vymenis, inak sa mozes s tym sprchovat..

bimbi

Matik8
Pooperacna nie vzdy sedi s vyslednou velkostou.. Ale doki mi vysvetlil, ze velkost kosikov je rovnaka : 70D-75C-80B.. Len obvod pod prsiami sa meni.. Takze vysledny obvod cez prsia budes mat ako ta kocka s pooperacnou 75C len potrebujes pod prsiami tesnejsie.. Kolko mas teraz pod prsiami a cez?
Baby
Pas sa dava pri vkladani cez pazuchu, pri vkladani spod prsnej ryhy malokedy..
Nela
To hore moze byt opuch urcite sa ti to upravi, moze to trvat aj 2-3 mesiace, tak bud v pohode a nesleduj ich tak teraz..

cicimici

queen

dovolim si odpovedat aj ja na tvoje otazky..pred opkou sa tyzden berie ascorutin..ale to mne sestricka povedala ze aj nemusim ze sa nic nestane..ja som ATB nemala ziadne a to sa mi zda ze zavisi na klinike oni zvyknu nasadit hned tam a potom ak potrebujes tak ti daju aj zo sebou domov tak s tym by som sa netrapila a od bolesti tu bol casto spominany a aj ja som ho mala flector rapid, ale da sa to samozrejme kombinovat hocijako s novalginom a ibalginom,ale ten flector je taky naj no aj dost rychlo zabera..

matik8

Question

Aj mne sa tak zda, len lucia 123 pisala ze podprdu bude mat 75C pri 450 ml preto sa mi to nejako nezda, ja som ratala ze pri mojich 375 ml budem pouzivat take C...a viem ze pooperacna by mala byt mensia aby stiahla prsia ale to mi dal Dcko, viem ze je odbornik a urcite vie co robi len som teraz z toho zmetené, lebo tym padom by som mala mat realne normalnu vacsiu ako pooperacnu, ale to neni mozne pri 375 ml ;-) ach no uz som fakt teraz dometená:/ meviete mi niekto poradit?