Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

quixx

lucus
pozri si kejtrinu na str. 4 a mimu na 10 str.
Tak to mas navrhnute to iste ako ja len ja budem mat 450 ES81. Teraz mam ES80 200 ml.
Budem sa potom tesit na Tvoje fotecky, ked ich budes mat spravene.

Zena85

Baby, kde tu najdem nejake vase fotky, co ste sa fotili, nech si mozem pozriet ako to po operke vyzera a pod. ?

Dakujem.

lucus

quixx konzultaciu som mala 17.1 fotky mi neukazoval ziadne že on nerobi fotodokumentaciu a navrhnute mam eurosilikony es 81 gulate vysoky profil.prosim ta a ktore baby v galerke su od sisku?

quixx

misaaa
no sklamem Ťa, taka tam zatiaľ nie je.

Lucus
Konzultaciu si mala kedy u Sisku, ze tak rychlo mas aj termin. A tie 400 co Ti navrhol su okruhle? A aky profil Ti navrhol? Aj Ti ukazoval fotky? Lebo v galerke su zatial dve baby od neho a Ty budes potom tretia.

Lilka a ty si bola uz za Siskom?

misaaa

quixx

dakujem aj ja za prehlad :)

a nevies prosim Ta ci mal aj niekto ten crescent lift, co sa robi az ked sa silikony usadia?

d.

M.i.r.u.s6

olivka
ty si maska ano ano treba ich obcas krotit:)) dik ze si kuk a ze mozem si mila :) ja som tiez tak ved sme skoro rovnako ja som bola 30.1 ale moj doki kazal nosit 6tt ale netreba prehanat ved treba nase koceny vyvencit:))aj ja si ju nie kazdy den ale rozopnem ale stale som taka neista bez nej

olivka21

Mirus
vystuzenu uz mozes nosit,ale push up az po troch mes.
a vsetky podprdy co mas v albume uz mozes mat,pohoda. Ja som 5tyzdnov pi a nosim uz veelijake podprdy,iba na noc tu pooperacnu. Uz chodim hodinku denne aj bez ,taka ulava ;) Len to nemoze byt doma manzel,lebo je ako odtrhnuty z retaze ;)