Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
ano hlavne ze tvojmu okoliu to yhovuje a inych neries ani ja neriesim proste sa stale niekto kto ti nepraje alebo ma nejaky problem najde
neboj ved ja tiez nem stara cosi mladica kocica :)))hahahah
tak ja tiez bez podrdi ani do postele:) take frustrujuce a deprimujuce to
ale ci si teraz zvykneme na dotyky:))))

Nela7

Zena85

neboj nic ja som pred uplne prvou konzultaciou tiez nic nevedela, potom som sa tym zacala zaoberat, citat veci na nete atd. potom som sa objedna a az potom prihlasila na toto forum...je dobre vediet a mat prehlad ale dobry lekar ti aj dobre poradi...a nemas mat z coho strach, ja som sa tiez dost hanbila ale neni to nic strasne on si ta obzrie, pochyta za kozy, skusi elasticitu koze a je po vsetkom, potom alebo vlastne pred tym ti porozprava o operacii, liecbe a o imlosoch...mozes sa ho opytat na to co len chces...uplna pohodka

Nela7

M.i.r.u.s6

ale tak zase nie nejaka herecka, zas neprehanaj, ja len vravim ze clovek sa trochu nahodi a uz je neviem co, to mas tak male mesto blby ludia na toto...a priatelovi sa moj styl obliekania paci, a na prsia??hmm, stale mi hovoril ze mi to netreba, ze som pekna aj bez toho, vraj on to nevyzaduje a ma radsej mensie ako dake loidy...ale ked videl ze som fakt z toho castokrat v p... tak ma pochopil a pomohol mi s tym, dokonca ked som uz mala termin a cim viac sa to blyzilo, tak som castokrat povedala ze tam nejdem, a ze mam strach atd. a on ma do toho potom uz aj tlacil, ze chcela si to tak chod do toho, uvidis ze budes potom stastna a ze mi pomoze atd. ...a to ja som si ani pri sexe nechcela dat podprdu dole take som mala depky...a s vekom vies ako sa to hovori: "mládí v prdeli a do dúchodu ďaleko!" :-)))))))))))))))))))))) to len tak zo srandy, dufam ez som ta neurazila...mne to drahy casto krat zo srandy povie ze uz som stara baba a ze 24vorky uz niesu v kurze :D

M.i.r.u.s6

Zena85
ja som nevedela nic sla som na konzultaciu dohodla termin som 5tt po a az ne druhe den som sa tu zaregistrovala vsetko som nechala na dok ved aj tak on vie najlepsie co a ako

Zena85

M.i.r.u.s6

Nuz tak sa opytam lekara :) Ale v kazdom pripade dakujem. Pre mna novacika je kazda rada a pocit zeny, ktora uz prsia ma, vzacna :)

Rada by som vedela co najviac o tom, nech viem.

M.i.r.u.s6

Zena85
nz ak mozem pomozem:) vies ja uz mam deti a az teraz new prsia takze s tym ti neviem ale ked sa davaju od sval tak snad sa az tak nedeformuju ale neviem ja s tym nemam skusenost

Zena85

Nela7

No tak tie cisla a druhy su zatial pre mna spanielska dedina :) No snad po prvej konzultacke budem mat prehlad aj ja v tychto veciach :)

Ako prebiehala tvoja prva konzultacia ? Si to neviem predstavit, ze tam pridem a co sa bude diat .. sa asi budem hambit aj vyzliect, co ja viem ... asi mi sisi, no bordel mam v pocitoch a tak .. jaj :)

M.i.r.u.s6

Nelaý
takze si extravagantna a preco nie no nie??ano vek je kazdym rokom iny:) a co ako reaguje priatel na to ako sa nahodzujes a na prsia hmmmm sa pochval ja som tiez uz nemohla s tych puh up ved ok na vonok ako tak to vyzeralo ale zoblecies sa a kozy odidu:))) tak ale uz je to minulost haha

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk