Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

mamita

tak si ma upokojila, asi predsa ostanem pri gulatych...
Nemozes sa pozret do galerky na mna pleas a
povedat mi či podla teba mozu byt okruhle 320-360ml? (to je rozpatie od Tršku) pytam sa kvoli tym gulatym...či to teda nebude nechutne,ked som plocha

Majka1910

Tim,
Kľudne by som brala aj o trošku väčšie. Ale zase ja som chcela prirodzene prsia a este nemám deti, takže možno po deťoch ak bude treba pôjdem do väčších. Už máš prístupy do galerky? Sak pozri ked tak.. ty máš navrhnuté 375?

mamita

zoe
pokiaľ budeš mať ten okrúhly imploš pod svalom tak to nebudeš mať celkom guľaté ..sval ti to stlačí a vytvaruje ti ten prsník takže že budeš mať hore totál okrúhly obrys nehrozí...guľaté sú pekné v tom že ti urobia objem v hornej časti prsníka a anatomy skôr v dolnej

lilabmw

quixx
dakujem moc to som ani netusila zajtra mu volam dufam ze to je ten isty co operuje v Dunajskej Sagaxe alebo v Piestanoch :-) Pezinok by bol the best pre mna len dufam ze ta cena bude rovnaka ked nie tak pojdem do Dunajskej to uz je mi jedno kde ma on zoperuje.

zoe23

mamita

hej hej, ja viem,lenze ty si mala zaklad a ja ziadny! preto sa bojim aby som to nemala take vyrysovane, neviem ci vieš čo myslim, proste take total umele to nechcem. Chcem okruhle prska ale nie aby to vyzeralo ze implos je obtiahnuty len kožou blaaaa, tak preto sa uz fakt neviem rozhodnut a este mam aj asymetriu :( (na foto to ani nie je vidiet) a matilda mala najskor anatomy, a az teraz ma gulate takze to mi je zas k ničomu :(

kosta123

Holky čo je to tá projekcia??
Ked hovoríte že nie sú podstatné ml ,,ale projekcia a že škoda že ste neboli múdrejšie pred Opkou??
Chcem to teda naštudovať nech som múdra :D :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk