Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Ewwlka

ja ťa chápem, ja mám z 390ml, šírku 13,6 a ledva viem aj Dčka podprdy kúpiť, lebo mi nesedia košíky, a projekciu mám 5,6 čo je oproti dvojim 500kám ešte viac... a tiež mi chýba ako dobredu ten silikon, myslím projekcia... ja som hned vedela o čom píšeš, lebo viem čo to je už 13,6 šírka a nieto ešte 14,5 kolko más.. mne by to vadilo... mám ich pekné lebo už viackrát som písala, mam široké boky, ale ked idem do reopky, jednoznačne už do šírky nechcem viac ako mám teraz, ale do projekcie by som brala min 1,5cm ked nie viac... a presne aj ked nepláanujem teraz, jednoznačne si dám ES, čo som pozerala majú velmi pekné projekcia!!! Chápem ťa EWel!

rita149

Ewel

Ja ťa chápem, nikto by nebol spokojný toľko bolesti rizika a žiaden výsledok .nechapem tým rozmerom ja mám šírku 11,5 a projekciu 5,4 a to mám len 300 ml.fakt tomu nerozumiem .ked pozerám do tabuliek nagor tak projekciu 6,3 majú 485ml vývoj profil.skutat šírka je 13,5 ale projekciu ako máš ty.

Monitaaa

rozalka
určite je to len trik ja zo zien vytrieskať prachy... na českom omlazeni som raz čitala story zeny, ktora ked isla na vymenu tak novy doky zistil ze ma dokonca rozlisne značky implosov... pravdepodobne dostala nejake zbytkove pouzite a nebol s tym ziaden problem.

ewel007

Rita

Implose mam dobre nastudovane mala som 500ml vysoky profil s projekciou 5,4 a sirka 13,2, a teraz mam projekciu 6,3 a sirku 14,6, nejde o ml ale rozmery a sama vidis ze su minimalne medzi nimi rozdiely a taktiez sirku,ktoru som menit nechcela.
Baby ktore by ste isli za tento rozdiel do reopky ?

Rozalka

Monitaa

aj ja som na to myslela, že ako to ked na sále sú pripravané rozne velkosti a doky skúša... tak vtedy čo, vyhodia tie silikony??? aj teraz pri Ewel, vyskusal ES a potom dal nagor... tak ani ja nechápem, že prečo by sa nedolo ak je ovšem všetko v poriadku použiť...