Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Olivka21

Zacni uzivat uz v piatokTak super, musis sa tesit ze ti to nakoniec vyslo a konecne prisiel velky den D. Davaj si pozor aby si nesupla do choroby.Drzim ti palce .

v girl

lilabmw
ahoj ja este nemam ziadny termin na reopku.my sme sa o tom len bavili na kontrole a ,ze ked budem pevne rozhodnuta tak mu mam napisat mail od konca februara lebo ma plno. ale odporucal mi aby som to zvazila,ze som mlada na väcsie prsia..tak to este neriesim..uvidim casom mozno ma to tak chyti ,ze si poviem idem do toho a dam si co najskorsi termin :)

campa

Sandrine7

Ale netrep ved ich mas krasne, ved mas normalny tvar a opuchnute mam aj ja na tej fotke.Tak sa neznepokojuj zbytocne, to si este velmi kratko po opke a ja tiez.Uvidis ze uz len budu krajsie a krajsie len to chce par tyzdnov.Drzkaj sa a posli potom foto ked sa ti uz samozrejmr bude dat.

olivka21

Baby,kedy ste zacalu uzivat ascorutin pred opkou? Pise satyzden pred,teda ked je operacia v sobotu,tak tyzden predtym v sobotu? Alebi uz piatok? Dakujem
ewel,ako si na tom,? Ja dobre,uz sa citim fajn....

queen

jahodka1584
kedy planuješ a u koho ?

Ja som bola na konzultácii u Ježovitovej, v marci idem k mladekovi a ak stihnem v juni mam termin u Cervena.

Sandrine7

campa

:-) tak to gratulujem, mas ich krasne.
ja som dnes presne týžden po, ale teda vobec nie som nadsena. nejako sa to nezlepsuje a ked vidim vsetky vase fotky ake ste ich mali pekne hned po operacii a porovnam s mojimi..neviem neviem.

campa

Lucia3110, Monikass, Tara, Sandrine7...

Krasne sa Vam to vyvija, nadherne prirodzene prsicka, to je super pocit mat to uz za sebou a pozriet sa do zrkadla aky krasny dekolt.

Baby dnes mam 9 den a aj prvy den co som sa rano zobudila bez bolesti, hadam sa to uz len bude zlepsovat.

matilda1

lilabmw

dakujem si zlata.....no ja som uz rozhodla uz len nesmiem ochoriet a jasne ze to zvladnem ja som prvu opku zvladla uplne super priatel sa o mna pekne postaral a po desiatich dnoch som uz pracovala takze sa to da samozrejme pokial niesu nejake komplikacie ale myslim pozitivne v tomto vzdy ze to bude dobre...a tebe prajem takisto nech ti to vyjde a informuj ked nieco nove hihh:)

ewell

no ako moja citam ze si chorucka stale?nic nepomaha?myslim na teba my by sme to mali mat tak po sebe tak dufam ze nam to vyjde:)

Sandrine7

Kočky, tie ktore ste mali dreny...nestalo sa niektorej z Vas, že po ich vytiahnutí Vám este par dní cez tie ranky presakovala krv ?