Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

Olivka

jeeej no to sa tesim, vies nepiect ma i svoje vyhody, aspon nepriberiem

po opke kym nabehnem opat na svoj rezim vo fitku a wellness to potrva, tak aspon nebudem vyjedat;)

odkial si zlato?

Kim

mahulienkaaaa!

krasna vyxodniarka, nooo naostro praveze vyzeraju neuveritel e prirodzene, mega sexi .... no famooozne!

. veeeelmi sa mi lubia, tie pohlady si musis mojka naozaj vyxutnavat a uzivat 8-)

juuuj ako sa len tesim,si Zlatusik a vyhovela si mi:-* dufam ze neodmietnes raz pozvanie odo mna az pridem do Tatier( PP)

....a s podprskou uuzasneee, .. asi 515;)

Monitaaa

eelle
ano mam modelaciu, rez okolo bradavky a vertikalne dole. Mam to aj v galerke. Teraz to bude 5 tyzdnov, citim sa dobre, prska uz su pekne makke, nič ma neboli neťaha. Aj jazvy sa hoja pekne najlepsie tie okolo bradavky, ale este mam chrastičky v tej krizovatke rezu bradavka - dole, ale čo som čitala tak to sa kazdej hoji najdlhsie. No ved presne to... ze na malych prsiach nie je az tak čo pokazit, vyzeraju dokonale... ale s takymi poklesnutymi uz treba čarovať...

eelle

tomasova

ja som vzdy rozhodna vo vsetkom, a ked nahodou nie vzdy sa priklanam aspon k jednej strane ale teraz som fakt ze 50 na 50.. a ty si spokojna?? teraz si par dni po ze? tebe robil aj modelaciu ci nie?? viem ze sa ti trosku máli :)

mahulienka

tomasova
dakujem moja, a ty co uz sa ti dufam nezdaju male:)) no ja sa tiez tesim na tvoje nove foto, ako sa krasne tvaruju;)

eelle

Monita

ved presne to! v podstate z jednotiek ti kazdy spravi pekne prsia aspon na tomto fore a v galerke som nenatrafila na skaredo spravene, operacia trva hodinu, s tou modelaciou je to nieco uplne ine :/ ty mas aj modelaciu ze? kolko si po op? a ako sa citis? :)

lucka83

ved o to ide, urobit dobry dojem! a mne uplne vazne pripadalo jak keby on ho na mna nechcel spravit! ja som mu aj chcela zavolat lebo mi povedal nech si u sesriciek vypytam nanho vizitku ale zabudla som.. a ked som volala na kliniku tak mi jeho cislo nechceli dat, a pytala sa ma stale ze co chcem konzultovat a nechcela som jej to vysvetlovat tak som povedala ze velkost implantatov a na to mi povedala ze to mozme aj v den operacie prekonzultovat.. nakonec mi dala nanho horko- tazko mail ale s tym ze pan doktor mi nanho aj tak urcite neodpise.. ale nastastie odpisal... dalsie plus su presne tie dreny, neviem ci jezitova ich dava.. tebe len zvacsoval prsia alebo aj modelacia???

mravcadlo

kolagenom?? to som este ani nepocula... mojej znamej to robil mladek, dobre to mala spravene ale v kuse sa jej nieco nepacilo tak isla na reopku s tym a este horsie to bolo..

mahulienka

Kim, Olivka
ved vy sa tiez rozhodujete pre vacsie velkosti, tak urcite ich budete mat krasne;))tiez sa tesim ako ich budem okukavat v galerke... A Kim takze pod stromcek nove podprdy??

lilabmw

Baby poradte mi co mam spravit chcem väcsie implose ale rozhdujem sa ci radsej nekupim auto lebo uz silikony mam :-) len ked stale tuzim mat väcsie len sa trochu bojim tej velkosti ked dam 550-600 nakolko som mala ako Minarikova 163cm a to urcite nechcem tak posobit ako ona zbytocne ju to rozsirilo.A aj ci mi nebudu zavadzat pri cviceni teraz je to v norme.

olivka21

Kimka
specialne pre teba zlatko upeciem kolaciky v tvare prsicok,hihijihi..... a kludne vylihuj,ja si to odmakam polezim si vo februari...inak kim,to mas uz zachvilku. Ja sa inaj najviac nojim toho,ze ma vezmu na salu neskoro a ja od smädu uhyniem...ja ked si nedam hned rano vodu a kavu,umieram,mam tlak 89/59,nic moc ..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk