Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

no Kim vek uz nato mam zeby som aj dietko nejake uz mohla mat ale najblizsich 5 rokov este neplanujem takze este mam nejaky ten cas len ci tie implose potom vydrzia a udrzia si tvar no snad ano...to uz by boli potom 3 implose a fu ze dost penazi ratam ze vymenim ale az po min 10 rokoch skor dufam ze nebude treba.A uvidime co Dr.navrhne naposledy nieco hovoril ze 500kludne bez problemov mozme dat na jesen a to som najar bola na opke.

Kim

babiky

... sorry, ze taky dlhsi email, ale ja nestiiiham sledovat, niekedy sa nestacim cudovat ake ste akcne!

vazne, asi keby som bola v robotke niekde, asi by ma vyhodili:D)))) he- he

..,,by som moc toho nestihla a den mi ubehne ani neviem ako, aj vy to tak vnimate xoxo? a nejde , aby som tu nenakukla:)) to je fakt droga:P

dobru nocku vsetkym

Kim

mahulienka

uprimne , hravo by si strcila do vrecka vsetky playmates s tvojou davkou sexappealu;)! a takymito bohovskymi prskami:-)))) aj ich skoda schovavat ci pana 8-)
.... ale to by uz manzelik asi nerozdychal :-D )))

Fekynka

cauky a diiik, , ides tiez do BB? .. a co si si vybrala pod
" stromcek"?;) .fiiiha, blizi sa, blizi :P

Skoricka

heeej ved by som aj brala, ale radsej hamovat ako banovat, ziaden extrem, radsej mensie ako prestrelit a potom ist do mensich;) a tiez aby nevadili vo fitku, predsa len je to zataz hmmm...

.. a este si chceme bez problemov vyberat, kupovat sexi podprdy, nie velke capice:-D, ze Zuleko?:)))))
.., s ktorymi je problem a aj bude vyber znacne obmedzeny, jedine usit na mieru hi- hi:D

Lilibiemdablju

ciao cica! uuuuplne ta chapem, ze ked toto vsetko tu sledujes denno denne, lebo vsak to je horsie ako droga ( i pre mna).... ze tuzis po vacsich, fakt necudo, to je ako mor hihihi:))))

ja este nemam ziadne a uz premyslam a neustale riesim, ci mi bude dost, heh no des, ani nespavam kvoli tomu:-)))).

Ber kludne i 550 tiez si myslim, ze nic nepokazis, ak nerozmyslas nad babom v dohladnej dobe tak si daj, lebo potom bude z teba slovenska Lolo Ferrarri ha-ha, tromfla by si i kralovnu Zuleko;)

Nikuska124

dik za povzbudenie, skutocne bdivujem vas vsetky, ktore mate podstatne mladsie deticky a odhodlali ste sa , klobuk dole!

Olivka21

... s 575 mozes byt-budes sexi venusa, osi pas a KK krasne krivky s KK krasnymi kozenkami:)))
pozri si v tabulkach rozmery implosov kolko ti urobia cm..nemyslim, ze budes za bombu.. a tak aby si si nebuchala po opke hlavu, ze si mohla vacsie a zasa o pol roka:D))))

Nadranka & Sparkinka

pekne okruhlace babule:) to je teda ine kafe pred a po, musite byt spokojne:)))) alebo zeby vacsie??

Sparkinka

Nadranka...mna zaujima vysledok:)dobry vysledok,,myslim,ze ked dam doveru niekomu co sa mojho vzhladu tyka ma az tak nemusia zaujmat tieto udaje...ale idem kuk papiere a napisem udaje o implantatoch...

nadranka

Sparkinka

Aké číslo si su objednávala? Na stránke Siklienky by sa to malo dať zistiť podľa toho. Alebo tam zavolaj, alebo sa opýtaj dr. na najbližšej kontrole ;-)