Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hanadeka

takze sa verejne nezverejnuje konecna suma po plastike,preco ?
hladam a fakt nenachadzam take prispevky
iba vo forme cca a okolo,mozno tych....
hm skoda

sashinka1985

Katuss25

Prska mas krasne urobene, prirodzene vyzerajuce.velmi pekne ti ich urobil doktor.!!

Dievcata,co ste boli u doktora Racza tyzden po opkena kontrole, covam robil? Vyberal stichy? A platili stenieco na tej kontrole? V stredu idem tak nech viem co ma caka:-)

ythyl

hanadeka,

myslim,ze dr.Marsal-Euroclinic v Trnave robi okruhle Mentory za 2250 eur a vela zien si ho pochvaluje,anatomicke implose su drahsie,ale nie je ovela,mozno tych 2500-2600eur.Aj na tomto fore je jeho vela spokojnych zakazniciek:)

tomyum1

Katuss25
Krasne prska nevidim rozdiel... Velmi pekne prirodzene a velkost paradna, uplne ti sadli a super ze vobec nevidno okraje implosa co je vraj riziko ked sa dava pod zlazu (u pac ktore maju malu zlazu.). Nadhera, mozes byt max spokojna :-)
Modriny som aj ja mala take tam kde bol hematom a aj celu ruku zatecenu ved vidno na foto v skafaci... Jedla som wobenzym (este dojem to 800 tabl balenie) a ruku mazala liotonom a dost pomohlo, cca 3t a modriny sa vstrebali... Este aby sa vstrebal zvysok, uz sa neviem dockat... Prave prsko pri namahe pobolieva aj je tvrdsie, lave maksie a dolu opuch snad sa to zrovna, pisali na forach mudr ze konecny stav po 3mes tak musime vydrzat :-)

hanadeka

Lenkalili,tak to uz mozem ist do Prahy za Tomasem Dolezalem
km hore dole,to ma vyjde aj s ubytovanim a cestou este viac

deed

tomyum

ta bolest uz potom vecer presla, ale dnes mam pocit, ze sa mi prave prso nejako zmensilo (alebo lave zvacsilo) no co je lepsie.....myslis ze sa moze implos nejako posunut alebo to je skor opuch?

Lenkalili

hanadeka...

to je velmi vela..my v KE to máme ani za nie 2 000€ a pritom velmi vyhladavany dr. Takže premysli to..

hanadeka

V Avelane celkova cena aj so spec.podprsenkou,kontrolami a atd.stoji augmentacia pri odchode domov 3 300 euro.Kde v BA by som sa mohla vmestit max.do 2 500 euro,alebo vsade sa plati tak vela ? nikde sa neuvadza konecna suma pri odchode z kliniky
dik za info