Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

sya
Tak to mame da sa povedat rovnaky problem az na to ze ja man rovnake implantaty a Prsia asymetricke a k tomu jeden prsnik mam aj vyzsie. Nie som vobec spokojna s Cervenovou pracou.Co ti doktor povedal na tu nerovnost? Nwchcel to pred 5 rokami riesit opravou?Inak ja co mam ten jeden prsnik vyzsie tak je Dost tuhy oproti tomu druhemu który je uplne makky.

sya

Slniečko a ešte som chcela, ze ľavé prso na bolelo od zaciatku a boli ma do dnes, no nemyslím každý deň a silno, no ale cítim stále..

sya

Slniečko a ešte som chcela, ze ľavé prso na bolelo od zaciatku a boli ma do dnes, no nemyslím každý deň a silno, no ale cítim stále..

sya

Slniečko no vieš ono to bolo tak.. Ja niečom doma, tak som sa rozhodovala medzi Košice a Bystrica co som mala najbližšie od domu.. Tak som si vybrala nakoniec červena ked ze sama chvala nanho.. Aj datumi vsetky mi super vyhovovalo, tak co budem rozmyslat..
Konzultacia o nicom, ze ako chcem, no a ja, ze 300 , pod sval, okrúhle a rez spod pazuchu.. On, ze okay, ze super.. A odbavene..
Som chcela strasne prsia a na dalsiu konzultaciu nebol čas, tak som šla do toho..
Najviac mi bolo ľúto, ze mi nenavrhol rozdielne veľkosti, kedže som ich nemala rovnaké, no ale tak som verila, ze vie co robí..
Hneď ako odpuchli bolo vidno ten rozdiel.. No a od vtedy som nejako čakala kedy príde čas na reopku..
Mam ich 5r , stihla som porodiť dve deti , ďalšie neplánujem, tak som sa rozhodla, ze ich opravime..
Rozhodla som sa pre dr. Racza, tak dufam, ze teraz to dopadne tak ako si prajem.. Pozerám ako vyzerajú fotky asimetrickych prs po opke a úplne super, tak nechápem prečo to cerven nezvladol..
Ale ak ta potesim sestra ma tiez Od červena ta je spokojna.. :)

sya

Slniečko no vieš ono to bolo tak.. Ja niečom doma, tak som sa rozhodovala medzi Košice a Bystrica co som mala najbližšie od domu.. Tak som si vybrala nakoniec červena ked ze sama chvala nanho.. Aj datumi vsetky mi super vyhovovalo, tak co budem rozmyslat..
Konzultacia o nicom, ze ako chcem, no a ja, ze 300 , pod sval, okrúhle a rez spod pazuchu.. On, ze okay, ze super.. A odbavene..
Som chcela strasne prsia a na dalsiu konzultaciu nebol čas, tak som šla do toho..
Najviac mi bolo ľúto, ze mi nenavrhol rozdielne veľkosti, kedže som ich nemala rovnaké, no ale tak som verila, ze vie co robí..
Hneď ako odpuchli bolo vidno ten rozdiel.. No a od vtedy som nejako čakala kedy príde čas na reopku..
Mam ich 5r , stihla som porodiť dve deti , ďalšie neplánujem, tak som sa rozhodla, ze ich opravime..
Rozhodla som sa pre dr. Racza, tak dufam, ze teraz to dopadne tak ako si prajem.. Pozerám ako vyzerajú fotky asimetrickych prs po opke a úplne super, tak nechápem prečo to cerven nezvladol..
Ale ak ta potesim sestra ma tiez Od červena ta je spokojna.. :)

Lenkalili

Čaute baby :) ozyvam sa 8 mesiacov po operácii...to je nenormálne ako to zbehlo. Chcem len povedať že to bolo jedno z mojich naj rozhodnutí v živote. Mám krajší sebavedomejší život. Milujem svoje prsia a som na nich hrdá. Sú krásne :) Držím pršteky baby čo sa na to chystáte nebojte sa určite to stojí za to :)

bittersweet

sya zial implantat sa vymenit neda opatovne z pristupu z podpazusia, jeden z dovodov, preco som sa tak nerozhodla, ked som toto riesila. odpoved bola u viacerych dr. rovnaka.