Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

anonym76
som zvedava ako to poriesis,co ti povedia....preco chces Mentory? Myslis, ze je v tom nejaky zasadny rozdiel? Dala si mi chrobaka do hlavy....

bianka77

anonym76

ja zatial ostavam pri tych 305ml...uvidim co povie v septembri na tej druhej konzultacii....idem v oktobri...uz sa to krati :))

Nena1

Iveta84
podľa lekárov po 6 týždňoch môžeš robiť všetko! Či to dokážeš, Ti napovie Tvoje telo... Ja som začala po 4 týždňoch rýchla chôdza, po 6 týždňoch beh a pre istotu až po 8 týždňoch fitness.

anonym_76

Zoe23
ahoj,dakujem za odpoved.
mas krasne prsia. aku mas prosim ta vysku ,vahu a obvod pod prsiami?chcela by som zmenit ES za mentory...a take prsia by som si predstavovala ako mas ty..dakujem

Nena1

All
ktoré ste dlhši po opke, Vám sa normálne po čase tak zmenšili prsia, že kupujete aj menšie podprdy? Lebo ja nieee. Som 3 mesiace po opke a stále ich mám rovnaké, len prirodzenejšie, mäkšie a nie také drevené :-) Myslíte, že je to skoro a ešte sa zmenia? Ale zároveň musím skonštatovať, že ja som si nevšimla žiadne opuchy prs po opke. Mala som 2 dni dreny, možno je to aj tým. Ale brucho som mala teda riadne! Ako grécka venuša som bola. Čistých 5kg navyše, ktoré cca po 3 týždňoch zmizli. Pravdepodobne som zadržiavala vodu po narkóze...

A ešte moja rada pre všetky čakateľky a prezerajú si galerku. Fotky skresľujú! Nebojte sa maxima, ktoré navrhne doktor :D

Nena1

Titten
samozrejme, že máš podľa mňa pravdu. Ale ja si tiež myslím a dúfam, že sa na mňa tiež nikto nenahnevá, že hocijaké veľké prsia z Teba neurobia krajšiu ženu, pokiaľ tomu neprispôsobíš a nezamakáš na postave. Hocijaká žena, aj bez silikónov je krásna, pokiaľ je štíhla (nie vychudnutá, ale s vyformovaným pevným telom). Silikóny sú v tom prípade len bonusom! Na druhej strane, krása je irelevantná :-)

zoe23

Ahojte:)
anonym_76
ja mam v zmluve mentor anatomicke 1250 eur ale ja som si ich neobjednavala

Lucka_222
niekde sa da aj na splatky

Titten
ja som mala normalne brucho po dvoch tyzdnoch a aj tak sa mi máli na prsiach :D sa utešujem tym, ze viac sa skratka nezmestilo:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk