Aktuality

TOP články 8.týždňa: to najčítanejšie z nášho Facebooku!

Aktuality, ktoré ovládli 8. týždeň: tieto témy ste na našom webe čítali najviac!

Chrípka mierne ustupuje, najviac choré sú najmenšie deti! Ako spoznáte chrípku a ako môžete dieťaťu pomôcť doma?

Biele krvinky ako zbraň proti rakovine? V prelomovom experimente vedci upravili ich dedičnú informáciu a liečili pacientov s rakovinou v pokročilom štádiu

Koronavírus na Slovensku: všetky dôležité informácie

Prezidentka Zuzana Čaputová behá s ochrankou, aj v daždi! Toto je 10 pozitívnych účinkov behu na ženské zdravie

Toto video ženy tesne po pôrode na Oscaroch zakázali! Aj vám sa zdá nevhodné?

Neuveriteľné mesto plné dvojčiat: na rovnakej škole ich študuje viac ako 50 párov! Aká je pravdepodobnosť, že sa aj vám narodia dvojčatá?

Nová diagnostika rakoviny hrubého čreva a konečníka! Nepríjemnú kolonoskopiu môže nahradiť metóda, ktorá odhaľuje prítomnosť nádorových buniek už z krvi pacienta

Koronavírus a práca na diaľku

Výška nemocenských dávok v roku 2020: Akú dávku dostanete, ak zostanete doma na „péenke“, ste na materskej alebo ošetrujete chorého?

Plodnosť muža v dospelosti ovplyvňujú poruchy vývoja v detskom veku, tvrdia lekári. Tieto faktory vplývajú na mužskú plodnosť najviac!

Otrasný prípad šokoval Slovensko: Lekár z Piešťan mal zneužívať maloleté dievčatá a chlapcov! Čo robiť v prípade podozrenia na sexuálne zneužívanie detí?

Koronavírus: ako ďaleko sa dostane? Vedci zostavili model pravdepodobného šírenia infekcie!

Rakovina u detí: rodičia, všímajte si tieto nenápadné príznaky!

Dvaja reportéri, ktorí informovali o tom, čo sa deje v epicentre vypuknutia koronavírusu Wu-chane, zmizli bez stopy! Aká silná je čínska cenzúra?

Podozrenie na koronavírus v Nitre! Na infekčnú kliniku priviezli ženu, ktorá sa vrátila z rizikovej oblasti pred pár týždňami