Vyberáte tábor pre vaše dieťa? Stavte na zdravý pohyb a pestrý program pod dohľadom odborníkov z FitKids

Letné tábory Summer FitKids Boot Camp 2019 pripravujú pre deti aktívny táborový program na 3 rôznych miestach. Lákadlom pre ne môže byť lezecká stena, jazda na koni či escape room, netradičné športy ako šerm, kinball alebo krása a hravosť bojových športov. Samozrejmosťou je zabezpečená pravidelná strava a zdravé občerstvenie pre ratolesti po celý deň.
Letné tábory pre deti FitKids

Fitkids.sk | Zdroj: súkr.archív

Ako vyzerá Summer FitKids Boot Camp?

Deti majú zabezpečenú celodennú starostlivosť pod dohľadom profesionálnych FitKids trénerov a pedagogického personálu. Dĺžka pobytu je 5 dní formou viacdňových aktivít na vybranom športovisku, pričom si svoje ratolesti môžete prísť každý deň po skončení programu vyzdvihnúť.

Čaká ich športovo-zábavný program (atletika, turistika, gymnastika, džudo, plávanie), kreatívne tvorivé dielne, strava 3-krát denne, zdravé občerstvenie a pitný režim počas celého dňa.

Na aké ďalšie aktivity sa môžu deti tešiť na Summer FitKids Boot Camp?

Každé mesto má aj svoje špecifické aktivity ako napríklad:

logické aktivity

• tvorivé dielne

prechádzky v prírode

• kinball

• escape room

• lukostreľba

lezecká stena

• tenis

• bungee running

jazda na koni

Deti si ako pamiatku z tábora odnesú diplom, medailu a vecné ceny. Rodičov istotne poteší fotodokumentácia na USB z celého tábora.


Ako to na takomto tábore vyzerá si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:


Kto vedie Summer FitKids Boot Camp?

FitKids, ktorá organizuje tieto letné tábory, je celoslovenská športová organizácia so zameraním na deti. Ide o tím profesionálnych športovcov, trénerov, inštruktorov, dobrovoľníkov, snažiacich sa vybudovať v deťoch vzťah k športu a pohybu.

Vo FitKids pôsobia desiatky trénerov, presnejšie veľký tím mladých ľudí, aktívnych i bývalých vrcholových športovcov, s adekvátnym vzdelaním, ale najmä so vzťahom k deťom a nadšením.


Prečítajte si tiež:

Unikátne tréningy FitKids: aby z vašich detí vyrástli športovci telom aj dušou


Kde sa uskutoční Summer FitKids Boot Camp?

Ny výber máte z troch rôznych miest na Slovensku – Bratislavy (NSČ Mladosť, Trnavská cesta), Banskej Bystrice (areál ZŠ Narnia, Okružná 2) a Trnavy (športoviská areálu Slávia).

Kedy sa uskutoční Summer FitKids Boot Camp?

Začína sa už prvý júlový týždeň - od 01.07.2019 do 05.07.2019 a posledný termín je od 12.8.2019 do 16.8.2019. Dátumy táborov sa líšia v závislosti od vybraného mesta.

Ako sa môžete prihlásiť na Summer FitKids Boot Camp?

Na internetovej stránke www.fitkids.sk/tabory, kde nájdete prihlasovací formulár, telefonický a mailový kontakt i konkrétne informácie ohľadom obsadenosti termínov.


Pozrite si viac z letných táborov FitKids v galérii.